Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Про хід акції "Подаруй бібліотеці сучасний підручник" у листопаді 2016 р.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Автор  Опубліковано в: Акція


Викладачі кафедри загальнотехнічних дисциплін та охорони праці Солона О. В., Купчук І. М., Паламарчук В. І. надали бібліотеці ВНАУ 5 примірників методичних рекомендацій, а саме: "Теорія механізмів і машин. Тестові завдання для студентів заочної форми навчання". - Вінниця: ВНАУ, 2016.

Гарним подарунком для читачів нашої бібліотеки стала нова книга вченого українського відродження, академіка УААН, доктора економічних наук, професора, заслуженого економіста, справжнього патріота України Броніслава Яковича Панасюка "Ренесанс Русі - України". Книга надрукована в м. Чорнобай, 2016 року.

Борислав Якович надав нашій бібліотеці біля десяти назв книг, це такі, як: "Вибрані твори". Т.4, 7, 8; "Економічна політика в Україні наприкінці ХХ ст."; "Збувається надія (Прощай, немытая Россия";, "Клімат. Економіка. Людина"; "Помаранчева революція в променях національної ідеї"; "Прогнозування та регулювання розвитку економіки"; "Я - економіст".

Декан факультету менеджменту та права Мельничук О. Ф. подарувала бібліотеці ВНАУ монографію Куян І. А. "Суверенітет: проблеми теорії і практики конституційно-правовий аспект". Книга надрукована в м. Київ, видавництвом "Академія", 2013 року.

За сприяння зав. каф. садово-паркового господарства та виноградарства Прокопчук В.М. видавництво "СонцеСад" подарувало бібліотеці ВНАУ п`ятдесят примірників журналу "СонцеСад" та "Бібліотека СонцеСад".

В пам`ять про доцента Цвігуна Валерія Федоровича його родина подарувала бібліотеці ВНАУ колекцію книг в кількості 65-ти примірників. Це книги з різних галузей знань, таких, як: екологія, переробка сільськогосподарської продукції, історія, економіка, наука, мовознавство та ін.

Бібліотека ВНАУ отримала в дарунок двадцять примірників книг від доцентів кафедри обліку та оподаткування в галузях економіки Іщенко Яни Петрівни та Плахтій Тетяни Федорівни.
В монографії Іщенко Я. П. "Облікове забезпечення управління витратами у сільському господарстві" розкрито економічну сутність податків в сільському господарстві та значення у теоретичному аспекті та нормативно-правовому полі.
Монографія Плахтій Т. Ф. "Облік та аудит розрахунків за податками на сільськогосподарських підприємствах: теорія, методика та практика" відображає облік розрахунків за податками та проведення аудиторської перевірки з урахуванням галузевого підходу в оподаткуванні, проблемам уніфікації обліку розрахунків за податками в площині бухгалтерського та податкового законодавства.

 

Читати 841 разів Останнє редагування Понеділок, 03 квітня 2017 15:34
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі