Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Про хід акції "Подаруй бібліотеці сучасний підручник " у лютому 2017 р.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Автор  Опубліковано в: Акція

Бібліотекарі теж долучаються до акції "Подаруй бібліотеці книгу". Так, в Міжнародний день дарування книг заступник директора бібліотеки ВНАУ Заквацька Олена до художнього фонду надала книги із серії "Детективний роман" та "Любовний роман", а саме : Донцова Д. Шесть соток для Робинзона : роман / Дарья Донцова - М.: Эксмо, 2012 ; Вильмонт Е. Со всей дури! : роман / Екатерина Вильмонт. - М.: АСТ, 2015.

Президент ВНАУ Григорій Калетнік подарував бібліотеці репринтне видання Витте С. Ю. "Записка по крестьянскому делу" / С. Ю. Витте. - СПб.: Тип. В. Ф. Киршбауна, 1904. - 106с. в кількості десяти примірників.

Кафедра електротехнічних систем, технологій та автоматизації в АПК подарувала три примірники методичних вказівок до виконання курсового проекту студентами заочної форми навчання напрямку підготовки 6.100101 - Енергетика та електротехнічні системи в агропромисловому комплексі. Автори : Матвійчук В. А., д.т.н., професор кафедри електротехнічних систем, технологій та автоматизації в АПК ; Рубаненко О. О., доцент кафедри електротехнічних систем, технологій та автоматизації в АПК.

Міжнародний благодійний фонд (МБФ) "Смолоскип" надав безкоштовно для бібліотеки ВНАУ 15 примірників книг. Це художні, літературознавчі та історико-публіцистичні видання українською мовою.
Заслуговує уваги антологія "Поети Празької школи : срібні сурми". - Київ : Смолоскип, 2009р. В антології зібрані твори поетів української еміграції 1920 - 30-х років ХХ століття з угрупування, яке в літературознавстві здобуло назву - Празька школа. Учасники визвольних змагань українського народу та представники покоління, що сформувалося "під чужим небом", вони несли в поезії "срібні сурми" недавніх підходів, історіософські роздуми про майбутнє рідної землі.
У 10-й том Творів Вячеслава Чорновола увійшли статті "Колонок редактора" газети "Час/Time", виступи у Верховній Раді, хроніка його діяльності. Це період за 1998 та три місяці 1999 років. У томі відображено намагання В. Чорновола об`єднати національно-демократичні сили, відновити зруйнований Рух.
Збірка поезій Оксани Драй-Хмари "Промінь крізь хмари" дихає природою, навіює дитячими враженнями і юнацькими розмислами про життя у різних його проявах, гармонійно поєднуючи щастя-долю із болем-гнівом.

До бібліотеки ВНАУ надійшла монографія колективних авторів : М. О. Захаренко, О. С. Яремчук, Л. В. Шевченко, В. М. Поляковський, В. М. Михальська, Л. В. Малюта, О. В. Іванова "Гігієна та біоферментація побічних продуктів тваринництва". Книга видана в м. Києві, видавництвом "Центр учбової літератури", 2016 рік.
Монографію подарував проректор з наукової роботи Олександр Яремчук, який є одним із авторів книги.

Дорогим і приємним подарунком для читачів нашої бібліотеки стали нові книги Олександра Мороза, голови Верховної Ради України ІІ і V скликань, "До булави треба голови" та "Повітряний змій" в кількості 22-х примірників. Книги видані в м. Києві: Парлам. вид-во, 2016.

Збірка віршів "Повітряний змій" є, по суті, продовження його творчого доробку, в ній зібрані поезії та переклади, зроблені за два останні роки. Збірка цікава тим, що поет "не вигадував", а брав прямо з життя як життєйські ситуації, так і героїв, що діяли і діють у них.

Книга "До булави треба голови" розповідає, або запитує, чому в Україні живеться не так, як годиться б? Що є причиною не кращої дійсності? Що слід зробити для необхідних змін? Відповіді на ці питання дає автор, пропонуючи небайдужому читачеві аналітичні матеріали, коментарі, репліки.

Читати 767 разів Останнє редагування Понеділок, 03 квітня 2017 15:34
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі