Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Про хід акції "Подаруй бібліотеці сучасний підручник " у квітні 2017 р.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Автор  Опубліковано в: Акція

Професор кафедри бухгалтерського обліку Правдюк Н. Л. та доцент кафедри обліку та оподаткування в галузях економіки Корпанюк Т. М. подарували бібліотеці ВНАУ монографію "Фінансово-економічна діагностика сільськогосподарських підприємств".

Факультет економіки та підприємництва надав бібліотеці ВНАУ матеріали міжнародної науково-практичної конференції "Інституціональні ринкові трансформації у розвитку аграрного сектору економіки", 16-17 лютого 2017 року.
Видання надруковане у м. Вінниця : ВНАУ, 2017. - 165с.

До бібліотеки ВНАУ від факультету економіки та підприємництва надійшли матеріали ІІ Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції "Професійна підготовка фахівця в контексті потреб сучасного ринку праці", 28 лютого 2017 року в кількості трьох примірників.

До бібліотеки ВНАУ від кафедри бухгалтерського обліку надійшла монографія авторського колективу Гуцаленко Л. В., Дубініної М. В., Яремчук Н. В. "Обліково-контрольне забезпечення операційної та інвестиційної нерухомості сільськогосподарських підприємств" в кількості п`яти примірників. Монографія надрукована в м. Миколаєві видавництвом "ФОП Швець В. М." 2016 року.

Нещодавно доцент, зав. каф. Української та іноземних мов Тимкова В. А. надала бібліотеці ВНАУ збірник статей Всеукраїнської науково-практичної інтернет- конференції викладачів і студентів "Мова, культура та освіта", яка відбулася 20 квітня 2017 року. Видання надруковано у м. Вінниця : ВНАУ, 2017.

Читати 407 разів Останнє редагування П'ятниця, 02 червня 2017 11:04
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі