Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Про хід акції "Подаруй бібліотеці сучасний підручник" за червень-серпень 2017 р.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Автор  Опубліковано в: Акція

Бібліотека щиро дякує ректору ВНАУ Віктору Анатолійовичу Мазуру за надані до бібліотечного фонду три примірники наукових видань:Сільськогосподарське дорадництво:проблеми,стратегія та шляхи розвитку;Науково-практичний коментар до закону України "Про сільськогосподарську кооперацію" та суміжних правових актів;Інформаційне забезпечення сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів.

Кафедра електротехнічних систем, технології та автоматизації в АПК надала бібліотеці ВНАУ навчально-методичні посібники, методичні рекомендації в кількості тридцяти семи примірників. Навчально-методичні посібники та методичні рекомендації містять вимоги до виконання самостійних робіт з дисциплін : "Контрольно-вимірювальні прилади з основами метрології"; "Електротехнології та освітлення"; "Вступ до фаху"; "Електропривод виробничих машин і механізмів". Бібліотека дякує авторам цих навчальних видань, таким, як : Гунько І. О., Матвійчук В. А., Рубаненко О. О., Рубаненко О. Є., Бубновська І. А., Явдик В. В. і зичить їм творчого натхнення.

До бібліотеки ВНАУ надійшла монографія Н. В. Бурєннікової та Ярмоленко В. О. "Результативність функціонування складних економічних систем аграрного спрямування". Наукове видання надруковане у м. Вінниця, видавництвом ВНАУ 2017 року.

Читати 652 разів Останнє редагування Середа, 04 жовтня 2017 14:31
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі