Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Про хід акції "Подаруй бібліотеці сучасний підручник" за вересень 2017 р.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Автор  Опубліковано в: Акція

   Працівники бібліотеки висловлюють щиру подяку нашим дарувальникам за неоціненний внесок у формуванні фонду бібліотеки ВНАУ.

   До бібліотеки ВНАУ за сприяння асистента Людмили Кириленко та кафедри садово-паркового господарства, садівництва і виноградарства надійшло двадцять чотири примірники книг, а саме : монографії "Хвороби сої : моніторинг, діагностика, захист" / за ред. акад. НААН України В. Ф. Петриченка, В. П. Патики. - Вінниця : Віндрук, 2016 ; "Біотехнологія ризосфери овочевих рослин" / за ред. В. П. Патики. - Вінниця : Едельвейс і К, 2015 та методичні рекомендації "Хвороби козлятника східного : моніторинг, діагностика, профілактика" / за ред. акад. НААН України В. П. Патики, В. Ф. Петриченка. - Вінниця : Віндрук, 2016.

До бібліотеки ВНАУ надійшов навчальний посібник "Аналіз господарської діяльності" в кількості двадцяти п`яти примірників підготовлений авторським колективом кафедри аналізу та статистики факультету обліку та аудиту Вінницького національного аграрного університету, а саме : к.е.н., доцентом, завідувачем кафедрою Мулик Т. О., к.е.н., старшим викладачем Материнською О. А., асистентом Пльонсаком О. Л.

Щедрий подарунок вкотре надала декан факультету технології виробництва і переробки продукції тваринництва Скоромна О. І., яка передала бібліотеці ВНАУ колекцію книг в кількості ста чотирьох примірників за різними галузями знань. Особлива цінність подарованої колекції в тому, що вона багата різними фундаментальними довідковими та галузевими виданнями (словники, збірники, підручники, навчальні посібники, монографії та ін.).

До бібліотеки ВНАУ систематично надходить дарча література від Президента ВНАУ Г. М. Калетніка.
Нещодавно Григорій Миколайович подарував бібліотеці ВНАУ тринадцять примірників книг, а саме : Гудзало Я. М. Аграрний потенціал України : напрями розвитку : монографія / Я. М. Гудзало, М. В. Гладій, П. Т. Саблук. - Київ : Аграрна наука, 2016 ; Панасюк Б. Я. Ренесанс Русі - України : вибр. тв. Т. 10 / Б. Я. Панасюк. - Чорнобай : Чорнобаївське КПП, 2016.
В монографії "Аграрний потенціал України : напрями розвитку" наведено оцінку стану і рівня використання та напрями розвитку аграрного потенціалу України та наголошено, що для становлення України як потужної держави важливо якнайефективніше використовувати всі його складові : людські, земельні, водні, матеріальні та інші види ресурсів. Розглянуто вплив факторів сукупного ресурсного потенціалу держави, комплексне й раціональне використання якого може зробити Україну однією із найбагатших країн світу і цим сприятиме значному внеску у розвиток світової цивілізації.
Книга розрахована на керівників і спеціалістів агропромислового виробництва.
У книзі "Ренесанс Русі-України" автор воскресив епоху включення Русі-України до складу Московського князівства, віковічне її перебування у Московській імперії й неймовірно важкі наслідки рабського становища, а також вихід з тенет північної сусідки. Одночасно в праці дається характеристика напрямів відродження української нації і її держави в сучасну епоху.

Проректор з виховної роботи та гуманітарної політики Спірідонова Л. В. постійно поповнює краєзнавчий фонд бібліотеки ВНАУ.
В серпні 2017 року Любов Василівна подарувала тридцять два примірники книг краєзнавчої тематики.
Заслуговують великої уваги такі книги, як : Міста і містечка Поділля від доби Середньовіччя до початку ХХ ст. - Вінниця : Нілан-ЛТД, 2016 ; Вінницький альбом. 4-й вип. : літ. - худ. та історико-краєзнавчий альманах. - Вінниця : Нілан-ЛТД, 2016 ; Пам`ятки історії та культури Вінницької області. Вінниця : Нілан-ЛТД, 2016 та ін.
Особливо багато книг Любов Василівна подарувала з етнографічного краєзнавства. Це видання по народному житлу, одягу, їхні промисли і ремесла, звичаї, вірування, обряди, менталітет народу.

Читати 592 разів Останнє редагування Вівторок, 31 жовтня 2017 11:42
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі