Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

День української писемності та мови

Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Автор  Опубліковано в: Заходи

   Мова народу - це його скарб, його обличчя, його характер. Ми маємо свою невмирущу мову, українську пісню, могутню українську літературу, своїх визнаних світом геніїв, які здійснили величезний вклад у розвиток та процвітання нашої української мови.

   9 листопада Дню української писемності та мови була присвячена загальноуніверситетська кураторська година. Організували свято проректор з виховної роботи та гуманітарної політики Любов Спірідонова, працівники бібліотеки університету та директор центру культури та дозвілля Дар’я Погребняк.

   Лунали вірші про мову, звучали українські пісні. На екрані був представлений відеоряд з висловами українських письменників про мову. Ведучі концерту Анастасія Дектеренко та Максим Корчак ознайомили присутніх з  історичним минулим нашої рідної мови.

  Гостею свята була відома українська поетеса - Валентина Сторожук.  Вона звернула увагу присутніх на "мистецтво"спілкування. Адже словом можна торкнутися до найсокровеннішого, ним можна передати усі свої почуття, своє бачення, свій світ.

  Володіти словом - це мистецтво, а володіти поетичним словом - це талант, яким наділені особливі люди. Над рядками віршу  "Гарне слово",  який прочитала поетеса, задумався напевно кожний студент.

  Біля книжкової виставки "О мово моя! Душа голосна України" можна було переглянули твори класиків української літератури та творчі надбання наших земляків.

Читати 420 разів Останнє редагування Четвер, 10 листопада 2016 15:46
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі