Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Тарас Шевченко - частина серця України

Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Опубліковано в: Масова робота

205-та весна ступила на землю від часу народження Тараса Шевченка. Багатогранна особистість, по-справжньому геніальний митець пензля і слова назавжди увійшов в історію свого народу як непримиренний борець за його волю, славу і честь.

6 березня, напередодні дня народження Т. Г. Шевченка, у читальному залі № 1 бібліотеки ВНАУ відбулась літературно-мистецька композиція «ТАРАС ШЕВЧЕНКО – ЧАСТИНА СЕРЦЯ УКРАЇНИ».

 

 

Захід було організовано бібліотекою та кафедрою української та іноземних мов, проте найголовнішими на святі були наші талановиті студенти-учасники.

Книжково-ілюстративна виставка, відеоматеріали про життя Тараса Шевченка, присутні у вишиванках - допомогли створити атмосферу свята.

Лунали вірші Тараса Шевченка у виконанні членів літературного гуртка «Слово»: Лілії Петріянчук, Альони Кушнір, Анни Мізерій, Віки Атаманенко, Віти Омельчук. Також брали участь у заході студенти першого курсу факультету агрономії та лісівництва, технології виробництва і переробки продукції тваринництва та ветеринарії, економіки та підприємництва: Олена Глуха, Анна Мософірова, Назар Мельник, Самуїл Маламура. Всіх присутніх у залі схвилювало душевне виконання студентами віршів та пісень: «Доля», «Думка», «Лілея», «Наймичка», «Розрита могила», «Живий діалог з великим Кобзарем», «Садок вишневий коло хати» та ін.

Вдячність за проведений захід висловила проректор з виховної роботи та гуманітарної політики Л. М. Спірідонова. Любов Михайлівна побажала студентам-учасникам не залишати своє захоплення поезією та радувати слухачів своїми виступами й надалі.

Читати 114 разів Останнє редагування Середа, 06 березня 2019 17:02
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі