Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Майстер-клас з писанкарства

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
Опубліковано в: Масова робота

З світлим святом Воскресіння!

З днем, коли Христос Воскрес!

Щастя, радості, везіння

Хай зішле Господь з небес!

 Великдень був і залишається найсвітлішим і найбільшим святом у християнському світі.

У бібліотеці ВНАУ вже стало доброю традицією до Великодня розмальовувати писанки зі студентами. У народі кажуть: "У світі доти існуватиме любов, доки люди писатимуть писанки". Адже кожна писанка – це символ добра, радості, здоров'я і любові.

На передодні Великодня, 25 квітня у читальному залі бібліотеки відбувся майстер-клас з писанкарства.

Писанкарство – старовинне мистецтво наших предків. У давнину писанка була оберегом, мала обрядове та магічне значення. Сьогодні вивчення писанкарства важливе для збереження наших коренів та духовного спадку.

На майстер-клас працівники бібліотеки запросили студентів-першокурсників факультетів «Економіки та підприємництва» і «Агрономії та лісівництва». Своїми  знаннями та умінням писати великодню писанку зі  студентами поділились наші бібліотекарі Олена Шевчук та Ірина Крючкова.

Говорили про писанку, її історію, походження, вивчали символіку, техніку розпису, дивилися книги, статті по писанкарству і разом вчилися писати писанку. І це було справжнє дійство, яке не залишило байдужим нікого. Кожен з учасників майстер-класу розписав писанку за власним вподобанням, використовуючи традиційні орнаменти писанкарства.

Кажуть, що писанку треба писати з гарним настроєм і чистою душею, і нам це вдалося, адже кожний, хто був на заході створив своє диво – написав власну писанку.

Щиро дякуємо всім учасникам майстер-класу. Нехай кожна створена писанка стане оберегом, а Великодні свята принесуть добро, радість, здоров’я, достаток, щастя у ваші домівки.

 

 

Читати 38 разів Останнє редагування Четвер, 25 квітня 2019 15:54
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі