Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel
Масова робота

Масова робота

   Україна - це чарівний і благодатний край. Тут з сивої давнини живе мудрий, добрий, творчий і натхненний народ. Наші предки подарували світові неповторну українську вишиванку, за якою нас упізнають в різних куточках світу.

   Третій четвер травня – Всесвітній день вишиванки, свято яке має на меті зберегти народні традиції українського одягу. День вишиванки – народне свято, покликане сприянню єдності і культурного відродження всього багатонаціонального українського народу.

   «Вишиванка – символ української душі» саме під такою назвою у нашій бібліотеці було розгорнуто книжково-ілюстративну виставку та виставку творчих робіт бібліотечних працівників. Гортаючи сторінки представлених книг та журналів відвідувачі дізнаються історію вишивки, значення кольорів, орнаменти, сучасні моделі. Запрошуємо до перегляду. 

14 травня в читальному залі № 1 була проведена інтерактивна лекція «Конфлікт - бути чи не бути? Ось в чім питання...». Чому виникає конфлікт? Чи він потрібен? Сфери прояву міжособистісних конфліктів. Конфлікт між парою. Ці та інші питання конфлікту нашого сьогодення були обговорені на лекції. Лекцію прослухали студенти груп: 32-ЕО, 21-Маш. Провела лекцію практичний психолог Т. М. Кравчук. Для конспекту лекції було використано наукову літературу читальної зали.

Ювілей президента

Опубліковано в: Масова робота

Вітаємо з ювілеєм президента ВНАУ - Григорія Миколайовича Калетніка!

Доктор економічних наук, професор, дійсний член (академік) НААН України. Народний депутат України 4-го, 5-го, 6-го і 7-го скликань. Відмінник народної освіти. Голова Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики і земельних відносин. Заслужений економіст України. Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки.

Григорій Калетнік є автором понад 155-ти наукових і навчально-методичних праць, серед яких 16 монографій, 17 навчальних посібників, 6 підручників та понад 90 наукових статей та тез, з яких 71 розміщені у фахових виданнях. Має 15 патентів на винаходи та 4 авторських свідоцтва.

8 та 9 травня в Україні, так само як у світі, відзначаються Дні пам’яті та примирення, присвячені пам’яті жертв Другої світової війни. В ці дні ми згадуємо своїх дідів і прадідів які воювали, адже війна не оминула жодну сім'ю. Війна торкнулась старих і малих, чоловіків і жінок, сіл і містечок.

В читальному залі періодичних видань розгорнуто тематичну книжково-ілюстративну виставку де представлено книги довідкового характеру, краєзнавчі, художні. Запрошуємо до перегляду.

З світлим святом Воскресіння!

З днем, коли Христос Воскрес!

Щастя, радості, везіння

Хай зішле Господь з небес!

 Великдень був і залишається найсвітлішим і найбільшим святом у християнському світі.

У бібліотеці ВНАУ вже стало доброю традицією до Великодня розмальовувати писанки зі студентами. У народі кажуть: "У світі доти існуватиме любов, доки люди писатимуть писанки". Адже кожна писанка – це символ добра, радості, здоров'я і любові.

На передодні Великодня, 25 квітня у читальному залі бібліотеки відбувся майстер-клас з писанкарства.

Чорнобильська катастрофа вважається найбільшою за всю історію ядерної енергетики, як за кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків людей, так і за економічним збитком.

26 квітня 1986 року на четвертому енергоблоці Чорнобильської АЕС сталися два теплових вибухи, які повністю зруйнували реактор. В перші години аварії ніхто точно не знав реальних рівнів радіації в приміщеннях блоку і довкола нього. Майже одразу до місця аварії прибули пожежники, які тоді працювали без ізолюючих протигазів. Їх не попередили про небезпеку радіоактивного диму і уламків, вони не знали, що ця аварія є чимось більшим, ніж звичайна пожежа.

Інтерактивну лекцію "Чоловік і жінка - 1000 відмінностей"  було проведено психологом ВНАУ Т. М. Кравчук 20.03.19 в читальному залі № 1 бібліотеки ВНАУ.

 Чоловіки і жінки різні, але вони доповнюють один одного утворюючи одне ціле. В природі немає більш або менш важливої статі. В природі все цілісно і все досконало.

Лекцію прослухали студенти з різних факультетів ВНАУ.

Поетичні віражі

Опубліковано в: Масова робота

У Всесвітній день поезії 21 березня 2019 р. студенти ВНАУ стали учасниками літературного конкурсу читців-декламаторів «Поетичні віражі». Бібліотека ВНМУ ім. М. Пирогова зібрала у своїх стінах учасників з усіх ЗВО м. Вінниці.

У кожної людини є своя мова кохання яка не завжди ідентична з мовою кохання іншої людини. Тому так багато непорозумінь у стосунках.

Мова кохання, закоханість розглядались на лекції, яку провела з учасниками літературного гуртка "Слово" психолог Тетяна Кравчук. Чергова зустріч з психологом відбулась 13 березня у читальному залі №1 бібліотеки ВНАУ.

205-та весна ступила на землю від часу народження Тараса Шевченка. Багатогранна особистість, по-справжньому геніальний митець пензля і слова назавжди увійшов в історію свого народу як непримиренний борець за його волю, славу і честь.

6 березня, напередодні дня народження Т. Г. Шевченка, у читальному залі № 1 бібліотеки ВНАУ відбулась літературно-мистецька композиція «ТАРАС ШЕВЧЕНКО – ЧАСТИНА СЕРЦЯ УКРАЇНИ».

Мало знайдеться в світі людей байдужих до цих милих і дуже розумних домашніх тварин. Всесвітній День котів відзначають 1 березня. Запрошуємо до читальної зали № 1, де  розгорнуто книжково-журнальну виставку та фотовиставку, в оформленні якої брали участь і наші студенти.

День Героїв Небесної Сотні — пам'ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні. Цього дня 2014 року під час Єврореволюції на Інститутській вулиці у Києві силові підрозділи режиму Януковича розстрілювали протестувальників. Всього за день було до ста жертв, яких назвали «Небесною Сотнею».

Розповіді як це було та історії очевидців можна переглянути у підібраних працівниками бібліотеки журналах з книжкової виставки "Майдан. Апокаліпсис". Виставку розгорнуто в читальному залі № 1 (2 корпус)

   Широкої популярності в Західній Європі це свято набуло після XV століття. За переказом, винахід «валентинки» приписують герцогу Орлеанському Шарлю. 1415 року, перебуваючи в англійському полоні, він нібито надсилав із лондонської в'язниці віршовані любовні послання своїй дружині. Одна з тодішніх «валентинок» нині зберігається в Британському музеї.

   Запрошуємо до читальної зали №1, де розгорнуто тематичну журнально-ілюстративну виставку. В підібраних журналах йдеться про історію виникнення свята, розповідається про цікаві історії з життя. Тема кохання, почуттів є головними у творчості більшості поетів. Пропонуємо переглянути видання з розділу "Поезія кохання", та прочитати вірші, які наче переносять в інший світ...

"Розкажу тобі думку таємну,

Дивний здогад мене обпік:

Я залишуся в серці твоєму

На сьогодні, на завтра, навік..."

Ліна Костенко

12 грудня в читальному залі № 1 психолог Тетяна Кравчук провела заняття зі студентами групи ЕІ-18-1.

Мета тренінгу «Мій вибір: я – студент» в тому, щоб студенти усвідомили свою індивідуальність та краще пізнали один одного за допомогою психологічних вправ.

Другу частину заняття склала бесіда на тему «Підготовка до сесії». Перша сесія – це завжди хвилювання, стрес для першокурсників. Бесіда направлена на те, щоб допомогти студентам навчитись опановувати свої емоції, справлятись зі страхами та вірити в свої сили.

Відомо, що виготовлення речей власноруч піднімає настрій, допомагає зняти стрес, відволікає від проблем. Напередодні нового року актуальним було заняття, яке провела зі студентами та бібліотекарями психолог ВНАУ Тетяна Кравчук. Тренінг-релакс "Новорічний подарунок своїми руками" відбувся 7 грудня в читальному залі № 1. Під час заняття психолог дала декілька порад як налаштувати себе на позитив та як досягнути успіху.

Виготовлені сніговички вийшли досить індивідуальними, а присутні отримали неабияке задоволення від заняття.

Зима - чарівниця

Опубліковано в: Масова робота

Наближається новий рік - наступають новорічні свята. З глибини віків наші пращури відзначали релігійні свята що припадають на грудень - Сави, Варвари, Миколи, Андрея. Книжково-журнальна виставка "Зима - чарівниця" допоможе дізнатись як відзначали пам"ятні дні та якими мають бути страви у піст. В періодичних виданнях, розміщених у розділі "Світло Віфлеємської Зорі", йдеться про звичаї та атрибути найголовнішого християнського свята - Різдва Христового. Запрошуємо на перегляд!

   У третю неділю листопада ми відзначаємо День працівників сільського господарства. Вітаємо зі святом професорсько-викладацький склад, співробітників, студентів, адже  Вінницький національний аграрний університет вже 35 років випускає спеціалістів агропромислової галузі.

   Питання організації виробництва та підтримки продовольчого забезпечення для окремої держави актуальні в усі часи. Україна багата на чорноземи та має сприятливі умови для вирощування різноманітних культур. Запрошуємо усіх, хто цікавиться історією сільськогосподарської галузі та перспективними напрямками діяльності відвідати книжкову виставку, яку розгорнуто в читальному залі № 1 бібліотеки ВНАУ.

Студентське життя

Опубліковано в: Масова робота

Студентське життя - як це весело, молодо і безтурботно. Студентські роки - наймиліша пора. Час пізнавати, закохуватись і веселитись. Запрошуємо наших читачів-студентів переглянути тематичну книжково-ілюстративну виставку, яку розгорнуто в читальному залі № 1 бібліотеки ВНАУ.

До Дня студента 15.11.18 в читальному залі № 1 психологом Тетяною Кравчук для студентів 1 курсу факультету механізації сільського господарства було проведено тренінг-знайомство "Я і моя група". Піся діалогу бібліотекарі читального залу для першокурсників провели урок інформаційної культури.

 

14 листопада у читальному залі № 1 відбулась виховна година для студентів-агрономів ІІ курсу. Бібліотекарі провели бесіду з читачами про правила користування бібліотекою ВНАУ. До виховання молоді долучилася й запрошений соціальний педагог Ірина Дзюба.

   9 листопада ми відзначаємо День української писемності та мови. Життя мови залежить від народу, який несе її у своїй душі, у своїх звичаях, традиціях, у своїх піснях і культурі. Вже традицією стало проведення у стінах Вінницького національного аграрного університету заходу з нагоди цього величного свята, до організації якого долучилася й бібліотека.

    Українську мову справедливо називають співочою, солов'їною, адже вона має свою особливу музикальність. Для української мови властива виняткова милозвучність. Твори українських класиків перекладено багатьма мовами світу. Усі ми па'ятаємо поезію Лесі Українки, Тараса Шевченка, захоплюємось лірикою Ліни Костенко. Присутні на заході студенти слухали вірші як українською так і іноземними мовами. На сопілці та саксафоні були виконані музичні твори геніальних композиторів, що використали для написання своїх шедеврів українські мелодії.

   Вміння правильно і гарно говорити дає можливість установлювати й підтримувати добрі стосунки з людьми в різних колективах. Для того щоб навчитися змістовно говорити необхідно постійно збагачувати свої знання, удосконалювати освіту, читати, інакше кажучи, всебічно розвивати свою особистість.

  

Тренінг відбувся 1 листопада в приміщенні читального залу № 1 для студентів першого курсу факультету обліку та аудиту. У вступному слові працівники читального залу С. В. Дубчак та А. М. Савіна розповіли про бібліотеку Вінницького національного аграрного університету.

Відповідь на це питання досить неоднозначна. З одного боку справді, техніка полегшила існування мільйонам людей. Ми вже не можемо навіть уявити свого життя без машини, комп’ютера, інтернету.

Джерело: https://dovidka.biz.ua/tvir-chim-kniga-krashha-za-komp-yuter/ Довідник цікавих фактів та корисних знань © dovidka.biz.ua

Відповідь на це питання досить неоднозначна. З одного боку справді, техніка полегшила існування мільйонам людей. Ми вже не можемо навіть уявити свого життя без машини, комп’ютера, інтернету.

Джерело: https://dovidka.biz.ua/tvir-chim-kniga-krashha-za-komp-yuter/ Довідник цікавих фактів та корисних знань © dovidka.biz.ua

Відповідь на це питання досить неоднозначна. З одного боку справді, техніка полегшила існування мільйонам людей. Ми вже не можемо навіть уявити свого життя без машини, комп’ютера, інтернету.

Джерело: https://dovidka.biz.ua/tvir-chim-kniga-krashha-za-komp-yuter/ Довідник цікавих фактів та корисних знань © dovidka.biz.ua

Книга чи комп'ютер? Багато дискусій вже було на цю тему, проте однозначного вибуру ніколи не буде. Ми вже не можемо уявити своє життя без комп'ютера, проте він ніколи не замінить книгу. Тренінг з бібліотерапії студентам провели психолог Тетяна Миколаївна Кравчук та викладач Ірина Геннадівна Дзюба.

   25-26 жовтня 2018 року на базі Вінницького національного аграрного університету відбулась Міжнародна науково-практична конференція «Інноваційні технології виробництва та переробки тваринницької продукції». Відповідно до напрямів роботи секцій бібліотекарями було розгорнуто книжково-ілюстративну виставку, книги та періодичні видання якої згруповано у розділи:

- Перспективні технології виробництва у тваринництві та птахівництві;

- Інновації у розведенні, селекції сільськогосподарських тварин, ветеринарній гігієні, санітарії та експертизі;

- Новітні технології годівлі у тваринництві та рибництві;

- Харчові технології та інженерія;

- Перспективні напрямки розвитку агропромислового комплексу України.

   Отримати книги з виставки та переглянути праці наших викладачів можна у читальному залі № 1 бібліотеки ВНАУ. Запрошуємо на перегляд!

   День українського козацтва відзначається 14 жовтня, в день свята Покрови Пречистої Богородиці. Покрова Пресвятої Богородиці, ще з козацьких часів була святковим днем захисників Вітчизни. Тому з 2015 року 14 жовтня є державним святом – Днем захисника України.

    Козацтво. Неможливо знайти у минулому України якесь інше явище, яке б так глибоко і різнопланово вплинуло на історичну долю всього українського народу. Це та сторінка історії, яка об’єднує наше суспільство.

   Запрошуємо переглянути книжкову виставу "Україна - козацька мати", яку розгорнуто в читальному залі № 1 бібліотеки ВНАУ. Гортаючи сторінки книг перед вами постануть козацькі ватажки та гетьмани, великі битви, що міняли хід історії. Дізнайтесь ближче про побут українського народу та якою була Козацька держава.

Свою річницю заснування Вінницький національний аграрний університет зустрічає восени – надзвичайно барвисту і романтичну пору року. Вже склалося традиційно, що і святкування дня народження рідного ВУЗу проходить по-осінньому - дуже яскраво, колоритно і різносторонньо! Кожний, хто працює та навчається у ВНАУ знає, що це сучасний ВУЗ, який втілює мрії у життя, який розкриває можливості кожного, який підтримує молодь та розвиває таланти! Саме з цією метою для наших студентів були проведені різні заходи, на яких вони могли якнайкраще продемонструвати свої вміння та здібності.
Одним із таких заходів, став конкурс авторського віршу «Поетична осінь ВНАУ», який проходив у день святкування в читальній залі бібліотеки. У конкурсі взяли участь студенти та аспіранти ВНАУ, ТПК ВНАУ, Могилів-Подільського технолого -економічного коледжу ВНАУ , які попередньо пройшли прослуховування і були відібрані для участі у конкурсі, як переможці - у себе в коледжі та на факультетах нашого університету. Це дуже талановиті юнаки та дівчата, для яких поезія не просто захоплення, а стан душі, настрій, почуття. Вони ще зовсім молоді люди, але вже мають свої поетичні досягнення, творять, фантазують, передають свої емоції, враження, почуття, через віршоване слово.

   Українська нація - нація спортивна. Під таким гаслом у читальному залі № 1 пройшла інформаційна година здоров'я. Присутнім студентам першого курсу факультету обліку та аудиту викладач Бочарова В. Б. та бібліотекарі Савіна А. М. та Дубчак С. В. розповідали про значення спорту в житті молоді.

   Нині молоді люди переймаються не тільки за зовнішній вигляд, а й за власне здоров'я. Під впливом фізичних навантажень зміцнюється скелет, що забезпечує правильну поставу, нормалізується гормональний фон, знімається психологічна напруга. Віра Борисівна закликала студентів займатись футболом, біатлоном, баскетболом. З різними видами спорту бібліотекарі запропонували ознайомитись в книгах які підготували для перегляду.

   29-30 вересня в окупованому нацистами Києві було проведено перший масовий розстріл військовими беззбройного цивільного населення. Місцем масових розстрілів було обрано Бабин Яр - балку на північному заході Києва. Загалом у роки Другої світової війни у Бабиному Яру полягло понад 100 тис. осіб: євреїв, ромів, радянських військовополонених, учасників українського націоналістичного руху опору, пацієнтів психіатричної клініки та представників інших соціальних груп, яких окупанти вважали "зайвими".

   До трагічної дати працівниками читального залу №1 організовано годину пам'яті для студентів-агрономів першого курсу, на яку було запрошено викладача кафедри історії та філософії Мазило І. В.

   На розгорнутій книжковій виставці "Бабин Яр - забуттю не підлягає..." представлено книги з фонду бібліотеки, де наведені факти трагедії, фото, розповіді очевидців.

Загалом за роки Другої світової війни у Бабиному Яру полягло понад 100 тисяч осіб – євреїв, ромів, караїмів, радянських військовополонених, учасників українського націоналістичного руху опору, пацієнтів психіатричної клініки та представників інших національних чи соціальних груп, яких окупанти вважали «зайвими». Повний текст читайте тут: https://glavcom.ua/news/sogodni-vidznachajetsya-den-pamyati-zhertv-babinogo-yaru-531999.html
29-30 вересня 1941 року, в окупованому нацистами Києві було проведено перший масовий розстріл військовими беззбройного цивільного населення. Повний текст читайте тут: https://glavcom.ua/news/sogodni-vidznachajetsya-den-pamyati-zhertv-babinogo-yaru-531999.html
29-30 вересня 1941 року, в окупованому нацистами Києві було проведено перший масовий розстріл військовими беззбройного цивільного населення. Повний текст читайте тут: https://glavcom.ua/news/sogodni-vidznachajetsya-den-pamyati-zhertv-babinogo-yaru-531999.html
Місцем масових розстрілів було обрано Бабин Яр – балку на північному заході Києва довжиною у два з половиною кілометри Повний текст читайте тут: https://glavcom.ua/news/sogodni-vidznachajetsya-den-pamyati-zhertv-babinogo-yaru-531999.html
Місцем масових розстрілів було обрано Бабин Яр – балку на північному заході Києва довжиною у два з половиною кілометри Повний текст читайте тут: https://glavcom.ua/news/sogodni-vidznachajetsya-den-pamyati-zhertv-babinogo-yaru-531999.html
29-30 вересня 1941 року, в окупованому нацистами Києві було проведено перший масовий розстріл військовими беззбройного цивільного населення. Повний текст читайте тут: https://glavcom.ua/news/sogodni-vidznachajetsya-den-pamyati-zhertv-babinogo-yaru-531999.html
29-30 вересня 1941 року, в окупованому нацистами Києві було проведено перший масовий розстріл військовими беззбройного цивільного населення. Повний текст читайте тут: https://glavcom.ua/news/sogodni-vidznachajetsya-den-pamyati-zhertv-babinogo-yaru-531999.html

     На теренах Вінниччини відомо понад 1500 археологічних пам'яток. На території є чимало прекрасних заповідних куточків природи, палаців, історичних місць, музеїв, пам’ятників і бюстів, які увічнюють імена видатних людей, що тут народилися або проживали.

    У читальному залі № 1 розгорнуто книжково-ілюстративну виставку "Вінниччина - перлина Поділля", яка інформує про цікаві місця нашого краю. Запрошуємо на перегляд.

   30 травня розпочав свою роботу наймасовіший для творчих колективів закладів вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації культурно-мистецький фестиваль «З любов’ю до батьківської землі», який проходить у стінах свого засновника – Вінницького національного аграрного університету. Ряд заходів проходили і в читальних залах бібліотеки. Гості та студенти ВНАУ мали чудову можливість стати учасником майстер-класу з ораторського мистецтва, який проводила заслужена артистка України, заступник директора Вінницького обласного музично-драматичного театру ім. Садовського - Скрипник Марія Василівна.

День вишиванки

Опубліковано в: Масова робота

   Щороку в третій четвер травня ми святкуємо День вишиванки. Як приємно бачити наших студентів і співробітників у вишитих сорочках та сукнях.  В такий сонячний день, відчувається свято, повага до звичаїв українського народу.

   Читальний зал №1 бібліотеки ВНАУ перетворився у справжній музей. Тут і книжково-ілюстративна виставка, експозиція, картинна галерея.

   До Дня пам’яті та примирення в читальному залі №1 розгорнуто книжково-ілюстративну виставку "Україна у другій світовій війні."

   На виставці представлено книги, які розповідають про війну 1939-1945 рр., окупаційний режим в Україні. Читач має можливість ознайомитись з подіями, які відбувались у містах і селах України в ході війни.

   Окремий розділ присвячено визволенню Вінниччини, героям Вінниччини, таємницям Вервольфу.

   Запрошуємо на перегляд.

   26 квітня у бібліотеці ВНАУ провели інформаційну годину, приурочену 32-й річниці аварії на Чорнобильській АЕС. Адже саме 26 квітня в Україні, та й не тільки в Україні, а й у всьому світі згадують найбільшу техногенну катастрофу людства. Згадали і ми, разом зі студентами 1 курсу ХТІ та 2 курсу - екологи.

   На факультеті технології виробництва і переробки продукції тваринництва відбулась Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція «Проблеми та перспективи розвитку тваринництва та харчової галузі. Бібліотекою ВНАУ було підготовлено книжкову виставку "Наукові досягнення в галузях тваринництва та харчової промисловості". Література представлена з наступних напрямків:

У читальному залі № 1 розгорнуто книжкову виставку "Бібліотека на допомогу абітурієнту", яку було підготовлено до Дня відкритих дверей в університеті.

На виставці представлено посібники з дисциплін, які вивчають на різних факультетах ВНАУ.  Книги допоможуть зрозуміти абітурієнту, які предмети вивчають на кафедрах та що являє собою їхня майбутня професія. Книжкові виставки "Бібліотека на допомогу абітурієнту" та "Праці наших викладачів" стануть в пригоді і студентам-першокурсникам.

   Весна, пробудження природи, як і кохання завжди надихали поетів до творчості, давали поштовх, заряджали енергію, насичували яскравими емоціями. Весна прекрасна і романтична пора року. Саме у березні ми святкуємо День поезії, день народження Тараса Шевченка та Ліни Костенко. Саме про них кажуть "Існують поети для епох", "Не можна уявити Україну без Шевченка". У читальному залі № 1 розгорнуто книжково-ілюстративні виставки, що знайомлять читачів з творчістю наших письменників.

   У нашій бібліотеці вже стало традицією до Великодня розмальовувати писанки зі студентами. У народі кажуть: "У світі доти існуватиме любов, доки люди писатимуть писанки". Адже кожна писанка – це символ добра, радості, здоров'я і любові. Історія писанок, як символу весняного відродження природи, сягає у далеве минуле і пов'язана з ритуалом весняного відродження на землі. Для людини, не обізнаної з секретами розпису писанки, може здатися, що справа ця складна, і під силу лише тому, хто гарно малює. Але це не так, адже писанку пишуть не руки, а душа. Тобто, найголовніше - налаштуватися на відповідний настрій.

21 березня відзначається День поезії. І в цей день, у бібліотеці ВНАУ був проведений захід, приурочений творчості української поетеси Ліні Василівні Костенко, яка як ніхто має відношення до такого чудового свята. Адже і народилася Ліна Василівна Костенко в чудову весняну пору напередодні свята, 19 березня.

   З березнем завжди асоціюється – весна, кохання, жінки і поезія. І,звичайно, місяць березень приносить нам низку свят та визначних дат. Серед них, традиційно у березні ми відзначаємо Шевченкові дні . Тому, готуючи захід, захотілося об’єднати усі березневі асоціації – і весну, і кохання, і жінок , і поезію у єдину композицію приурочену весняним святам - «Співає березнем весна у серці Кобзаря»! , яка була проведена у бібліотеці ВНАУ 13 березня ...

Герої не вмирають

Опубліковано в: Масова робота

   20 лютого ми згадуємо тих, для кого "справедливість", "гідність", "свобода", "Україна" були не просто словами, а сенсом їх життя.

   Пам'ятний день Героїв Небесної Сотні встановлено указом Президента України Петра Порошенка 11 лютого 2015 року з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року — лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

   В читальному залі періодичних видань підібрано журнали які нагадують нам страшні події, що відбувались в Україні на початку 2014 року. Запрошуємо до перегляду.

    До дня святого Валентина у читальному залі періодичних видань за філіжанкою чаю з смачненькими смаколиками зібралися любителі книги і слова.

   В минулому році було проведено чимало заходів спільно із нашими студентами: Підручна Олеся, Кушнір Альона, Петріянчук Лілія, Короленко Євгенія, Мізерій Анна, Оксана Мамчур, Москаленко Максим, Дем'янишин Вадим, і ми вже давно стали однією командою. Перше засідання об'єднання "Слово" було приурочено споконвічній темі – темі кохання.

   12 грудня в читальному залі бібліотеки ВНАУ відбулися Андріївські вечорниці. Театральне дійство, яке розіграли студенти агрономічного факультету, факультету механізації, ТВіППТ та наші бібліотекарі Крючкова І. С., Заквацька О. П. , Коваленко В. А. стало великою несподіванкою для всіх присутніх. Приємно, що у нашому вузі навчаються такі талановиті студенти. Гості разом із виступаючими співали українські пісні, їли калиту та ніби перенеслися у минуле у справжню українську світлицю.

Біль душі

Опубліковано в: Масова робота

   Голодне лихоліття 33-го – не просто історична минувшина, а незагойна фізична і духовна рана українського народу, яка пекучим болем пронизує пам’ять багатьох поколінь.

  День пам'яті жертв голодомору — щорічний національний пам'ятний день в Україні, що припадає на четверту суботу листопада.

  Традиційно в цей день громадяни відвідують поминальне богослужіння і покладають символічні горщики з зерном та свічками до пам'ятників жертвам голодомору в Україні.

  Свічку було запалено і в читальному залі № 1 бібліотеки ВНАУ, де розгорнуто книжково-ілюстративну виставку "Біль душі".

   До Дня працівника сільського господарства у читальному залі № 1 розгорнуто книжкову виставку "Аграріям України присвячується".

   Бібліотекарі підібрали книги з агроекології, землеробства, агрохімії, механізації сільського господарства, переробки продукції, які стануть в допомозі як студенту так і молодому спеціалісту.

У розділі виставки "Актуальні вектори" представлено книги:

- "Система землеробства No-till";

- "Основи органічного виробництва";

- "Екологічні проблеми землеробства";

- книги з біопалива та ін.

Запрошуємо до перегляду

   17 листопада міжнародна студентська громада святкує День студента - це мабуть, найочікуваніше і найвеселіше свято для всіх, хто навчається у вищих навчальних закладах.

   Студентські роки - це прекрасна неповторна пора. Пора подій і великих звершень. Це найщасливіші роки молодості, палкого кохання, бажання жити і творити.

   Запрошуємо переглянути книжково-ілюстративну виставку "Розум молоді - скарб Вітчизни", яку розгорнуто в читальному залі № 1.

   9 листопада 2017 р. Україна святкувала Всеукраїнський день української мови та писемності. Вінницький національний аграрний університет також долучився до святкування.

   9 листопада бібліотекою ВНАУ, у співпраці з Факультетом менеджменту та права, за підтримки Кафедри української та іноземних мов було проведено музично-поетичну годину "О, мово рідна. Ти - велична, прекрасна, вічна, поетична!"

6 листопада в читальному залі бібліотеки ДонНУ імені Василя Стуса був проведений огляд літератури присвячений проблемам екології .

   19 жовтня у читальному залі №1 психолог Світлана Швець провела для присутніх студентів та бібліотекарів практичний тренінг з ЕЙДЕТИКИ.

11 жовтня на парі викладача каф. Менеджменту зовнішньоекономічної діяльності, готельно-ресторанної справи та туризму Табенської О. І. відбулося знайомство студентів 1 курсу з бібліотекою та фаховими виданнями.
  Огляд літератури  провела т.в.о. директора бібліотеки Дудкевич Н. Г.

ВНАУ - 35 років

Опубліковано в: Масова робота

   ВНАУ відсвяткував своє 35-річчя. Кожен факультет, кожна кафедра, коледж, структурний підрозділ представили ювілейні презентації наукових досягнень. Їхні стилізовані святкові подвір’я вражали своєю вишуканістю, креативністю.

   У читальному залі бібліотеки ВНАУ розгоруто книжково-ілюстративну виставку "Вінницькому національному аграрному університету 35 років!" та виставку-ювілей "Бібліотека ВНАУ - 35". Представлені книги відображають наукову працю наших студентів, викладачів та бібліотекарів, знайомлять з історією вузу.

За роки існування наш навчальний заклад дав путівку в життя понад 50 тисячам спеціалістів та магістрів, гідна праця яких зміцнює економічний та науковий потенціал України. ВНАУ пишається своїми випускниками, серед яких державні діячі, народні депутати, відомі науковці, керівники виробництв, науково-педагогічні працівники.

Гордість нашого вузу - випускники, які продовжили свій науковий розвиток в стінах Вінницького національного аграрного університету, обравши долю педагога. Бібліотекарі відділу книгозберігання ( каб. 3127) підготували книжкову виставку  "Вони були нашими студентами: наукові здобутки викладачів ВНАУ".

Запрошуємо на перегляд!

Наші бібліотекарі, аби допомогти  зорієнтуватися у бібліотечно-інформаційних  просторах університету, в читальному залі № 1 підготували книжкову виставку "Першокурснику! Знайомся та вивчай". Запрошуємо на перегляд.

Сторінка 1 з 4