Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Конкурс авторського віршу

Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Опубліковано в: Масова робота

Свою річницю заснування Вінницький національний аграрний університет зустрічає восени – надзвичайно барвисту і романтичну пору року. Вже склалося традиційно, що і святкування дня народження рідного ВУЗу проходить по-осінньому - дуже яскраво, колоритно і різносторонньо! Кожний, хто працює та навчається у ВНАУ знає, що це сучасний ВУЗ, який втілює мрії у життя, який розкриває можливості кожного, який підтримує молодь та розвиває таланти! Саме з цією метою для наших студентів були проведені різні заходи, на яких вони могли якнайкраще продемонструвати свої вміння та здібності.
Одним із таких заходів, став конкурс авторського віршу «Поетична осінь ВНАУ», який проходив у день святкування в читальній залі бібліотеки. У конкурсі взяли участь студенти та аспіранти ВНАУ, ТПК ВНАУ, Могилів-Подільського технолого -економічного коледжу ВНАУ , які попередньо пройшли прослуховування і були відібрані для участі у конкурсі, як переможці - у себе в коледжі та на факультетах нашого університету. Це дуже талановиті юнаки та дівчата, для яких поезія не просто захоплення, а стан душі, настрій, почуття. Вони ще зовсім молоді люди, але вже мають свої поетичні досягнення, творять, фантазують, передають свої емоції, враження, почуття, через віршоване слово.

Конкурсанти читали свої власні вірші у номінаціях - читання авторського віршу «Рідному ВНАУ присвячується», «Романтична історія осені», «В душі та серці - українець» та номінації декламування класичної поезії. Наші студенти читали змістовні, цікаві твори , іноді дуже мудрі, майже філософські. Юних авторів турбує все – доля Батьківщини і своєї родини, дружби і дитинства, рідного краю і природи. Щиро і відверто, молодь намагається розібратися в своїх почуттях, в подіях, які відбуваються в світі, в Україні, у взаємовідносинах людей. Справжньою несподіванкою на конкурсі став виступ аспірантів відділу аспірантури та докторантури, які підготували поетично-музичну композицію, присвячену дню народженню ВНАУ. Поза конкурсом, але також неочікувано, став виступ декана факультету «Менеджменту та права», Ольги Федорівни Мельничук, яка подарувала рідному ВУЗу свої власні поетичні рядки.
Щоб привітати учасників із 36-ю річницею заснування ВНАУ на конкурс завітали Президент університету Григорій Миколайович Калетнік та ректор ВУЗу Віктор Анатолійович Мазур, які побажали нашим студентам успіхів та процвітання. Оцінювали конкурсантів члени журі, на чолі з проректором з наукової, інноваційної та міжнародної діяльності Інною Вікторівною Гончарук.
Цей конкурс став реальною можливістю проявити свої творчі здібності, поділитися своїми досягненнями з тим, щоб оточуючі дізналися про талант, що знаходиться поруч, щоб ми дізналися про нікому не відомого раніше віршотворця, або ж просто послухали улюблені вірші відомих поетів.
У цьому конкурсі перемогли всі! Адже ці студенти вже для нас особливі, вони поряд з навчання та роботою, знаходять ще бажання та час на такі творчі захоплення! Пишуть чудові вірші , і надзвичайно гарно та душевно їх декламують! По завершенню конкурсу журі, прийняло одноголосне рішення - нагородити дипломами-переможців усіх учасників!

Читати 125 разів Останнє редагування Понеділок, 08 жовтня 2018 16:26
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі