Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

День української писемності та мови

Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Опубліковано в: Масова робота

   9 листопада ми відзначаємо День української писемності та мови. Життя мови залежить від народу, який несе її у своїй душі, у своїх звичаях, традиціях, у своїх піснях і культурі. Вже традицією стало проведення у стінах Вінницького національного аграрного університету заходу з нагоди цього величного свята, до організації якого долучилася й бібліотека.

    Українську мову справедливо називають співочою, солов'їною, адже вона має свою особливу музикальність. Для української мови властива виняткова милозвучність. Твори українських класиків перекладено багатьма мовами світу. Усі ми па'ятаємо поезію Лесі Українки, Тараса Шевченка, захоплюємось лірикою Ліни Костенко. Присутні на заході студенти слухали вірші як українською так і іноземними мовами. На сопілці та саксафоні були виконані музичні твори геніальних композиторів, що використали для написання своїх шедеврів українські мелодії.

   Вміння правильно і гарно говорити дає можливість установлювати й підтримувати добрі стосунки з людьми в різних колективах. Для того щоб навчитися змістовно говорити необхідно постійно збагачувати свої знання, удосконалювати освіту, читати, інакше кажучи, всебічно розвивати свою особистість.

  

Читати 86 разів Останнє редагування П'ятниця, 09 листопада 2018 09:42
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі