Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Війна очима поколінь

Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Опубліковано в: Масова робота

В рамках святкування Дня Перемоги, 10 травня у бібліотеці ВНАУ вшановували пам'ять усіх, хто здобував нам мир і світле майбутнє. У читальній залі бібліотеки проведений літературно-інформаційний захід "Війна очима поколінь", який об'єднав істориків, студентів, творчу молодь нашого ВУЗу. Ведучі заходу, студенти Альона Кушнір та Віталій Возний, звернулися до всіх з вітальними словами. В ході заходу розповіли про історичні події Великої Вітчизняної, зокрема участь України та українців у другій Світовій. Читали вірші, переглядали відеоролики, вшановували пам'ять хвилиною мовчання усіх, хто загинув і не дожив до світлого дня Перемоги.

Перед присутніми виступив старший викладач кафедри історії, кандидат історичних наук Муханов Валентин Миколайович, який розповів цікаві факти про військові дії на Україні, оборону Києва, Одеси, Севастополя. Наші студенти - Мізерій Аня, Лілія Петріянчук, Євгенія Короленко та Вадим Дем'янишин читали вірші про війну українських поетів.

Окрім читачів бібліотеки, на заході були присутні студенти 11 групи «Лісове та садово-паркове господарство», завідуюча кафедрою українською та іноземних мов Валентина Андріївна Тимкова. По завершенню заходу, заступник директора бібліотеки Олена Заквацька подякувала усім за тісну співпрацю, активну допомогу в організації заходу та ще раз привітала усіх зі святом.

 

Читати 518 разів Останнє редагування П'ятниця, 04 травня 2018 16:17
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі