Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Мова моя українська, мова моя материнська

Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Опубліковано в: Масова робота

До Дня слов'янської писемності і культури в читальному залі № 1 розгорнуто книжкову виставку "Мова моя українська, мова моя материнська".

Відзначається свято щорічно 24 травня в день вшанування пам'яті святих Кирила і Мефодія, які заклали основи слов'янської писемності і літератури. Брати Кирило і Мефодій - слов'янські просвітителі та проповідники християнства, творці слов'янської азбуки, перші перекладачі богослужбових книг на слов'янську мову.

З витоками слов'янськї писемності читачі можуть дізнатись переглянувши книги "Історія української культури", "История книги",  "Хрестоматія з історії України",  "Мир книги" та інші.

Розділ книжкової виставки "Сучасна українська мова" містить видання з української мови, ділової української мови, культури української мови.  Особливу уваги слід звернути на книгу Антоненко-Давидовича "Як ми говоримо". Відомий український письменник, прекрасний знавець мови адресував свою книжку тим, хто дбає про культуру мови й прагне запобігти помилковому слововживанню, перебороти лексичну розбіжність у визначенні однакових понять, уникнути невластивих українській мовній традиції зворотів і висловів.

 

Окремим розділом "Не бійтесь заглядати у словник" згупованоно енциклопедії та тлумачні словники, довідкові видання  з української мови.

 

 

Читати 759 разів Останнє редагування П'ятниця, 02 червня 2017 15:32
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі