Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Всеукраїнський день української мови та писемності

Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Опубліковано в: Масова робота

   9 листопада 2017 р. Україна святкувала Всеукраїнський день української мови та писемності. Вінницький національний аграрний університет також долучився до святкування.

   9 листопада бібліотекою ВНАУ, у співпраці з Факультетом менеджменту та права, за підтримки Кафедри української та іноземних мов було проведено музично-поетичну годину "О, мово рідна. Ти - велична, прекрасна, вічна, поетична!"

   На святі студенти читали вірші та співали пісні, які оспівують нашу мелодійну мову.

   Ведучими свята були студент факультету механізації сільського господарства Віталій Возний та студентка факультету ТВіППТ Олеся Підручна. Читали вірші студенти агрономічного факультету Анна Мізерій, Євгенія Короленко, Лілія Петріянчук, Альона Кушнір, Ольга Сокур, студент ф-ту механізації сільського господарства Вадим Дем'янишин; співали студенти ф-ту менеджменту і права Єлизавета Скарбовійчук та Анастасія Дектеренко.

    Свято пройшло в піднесеній атмосфері радості за рідний край та нашу рідну мову. Всі присутні ще раз переконалися яка ж наша мова мелодійна.

   По завершенні свята декан факультету менеджменту та права Мельничук О. Ф. підкреслила що значимість рідної мови розумієш тоді, коли знаходишся за межами своєї країни. Батьківщина для кожного починається з рідної домівки та рідної мови!

 

Читати 414 разів Останнє редагування П'ятниця, 04 травня 2018 16:16
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі