Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

День святого Валентина

Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Опубліковано в: Масова робота

    До дня святого Валентина у читальному залі періодичних видань за філіжанкою чаю з смачненькими смаколиками зібралися любителі книги і слова.

   В минулому році було проведено чимало заходів спільно із нашими студентами: Підручна Олеся, Кушнір Альона, Петріянчук Лілія, Короленко Євгенія, Мізерій Анна, Оксана Мамчур, Москаленко Максим, Дем'янишин Вадим, і ми вже давно стали однією командою. Перше засідання об'єднання "Слово" було приурочено споконвічній темі – темі кохання.

   Ми пригадали, як описували це почуття у творах українські майстри пера Василь Симоненко, Іван Франко, Микола Луків, Ліна Костенко, Леся Українка тощо. Були вражені, коли читали свої власні твори – Дем'янишен Вадим, Короленко Євгенія, Петріянчук Лілія. Надзвичайно чуттєво читали вірші про кохання Мізерій Аня і Підручна Олеся.

   Найбільше вразила щирість і відвертість наших дорогих читачів! Разом з віршами, ми почули їхні власні історії кохання, почули їх думки, бачення! Відкрили їх світ – романтичний, світлий, відвертий, сповнений надії та любові! І зрозуміли наскільки талановиті і чудові у нас студенти, який у них великий потенціал! Пишаємося нашими студентами! Віримо у їхнє майбутнє! Нехай збуваються мрії! І до нових зустрічей!

 

Читати 403 разів Останнє редагування П'ятниця, 04 травня 2018 16:15
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі