Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Поезія - це завжди неповторність: літературне знайомство з творчістю Ліни Костенко

Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Опубліковано в: Масова робота

21 березня відзначається День поезії. І в цей день, у бібліотеці ВНАУ був проведений захід, приурочений творчості української поетеси Ліні Василівні Костенко, яка як ніхто має відношення до такого чудового свята. Адже і народилася Ліна Василівна Костенко в чудову весняну пору напередодні свята, 19 березня.

Літературне знайомство «Поезія – це завжди неповторність» розпочали ведучі заходу, студенти нашого університету, Інна Пийсменюк та Віта Омельчук, які розповіли про життя та творчість легендарної українки. На екрані, слайд за слайдом змінювалися картинки, які інформували про нелегке дитинство маленької Ліни, про її перші віршовані твори, про важкий період невизнання у 60-х роках, про Ліну Василівну як жінку патріота, жінку матір та кохану жінку. Кожен період її життя ознаменований поетичними творами, які були написані Ліною Костенко у свій час. ЇЇ поезію, написану в різні періоди життя, читали наші студенти, учасники літературного об»єднання «Слово» : Олеся Підручна – «Мій перший вірш написаний в окопі», «Я трохи звір . Я не люблю неволі»;
Віка Атаманенко – уровок із поеми «Маруся Чурай», «Ти знов прийшла моя печальна музо», «Стоять озера в пригоршнях долин»;
Альона Кушнір – «Над берегами вічної ріки», «Я дуже тяжко вами відболіла», «Як пощастило дівчинці в сімнадцять» ; Аня Мізерій – «Послухаю цей дощ», «Осінній день березами почавсь».
Дівчата дуже проникливо та чуттєво читали вірші, неначе торкалися душі. Поезія Ліни Василівни нікого із слухачів не залишила байдужими, адже вона сповнена справжньої, непідробної любові - до людини, природи, рідного краю. ЇЇ поезія – це дивосвіт, що подарувала нам ніжність і вірність людської душі. Завершилося літературне знайомство із творчістю Ліни Костенко переглядом віртуальної виставки її творів та презентацією книги «Річка Геракліта», яку провела завідуюча відділом обслуговування Ірина Крючкова.

Читати 322 разів Останнє редагування П'ятниця, 04 травня 2018 16:15
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі