Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Поріс чорнобилем Чорнобиль, бідою нашою поріс...

Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Опубліковано в: Масова робота

   26 квітня у бібліотеці ВНАУ провели інформаційну годину, приурочену 32-й річниці аварії на Чорнобильській АЕС. Адже саме 26 квітня в Україні, та й не тільки в Україні, а й у всьому світі згадують найбільшу техногенну катастрофу людства. Згадали і ми, разом зі студентами 1 курсу ХТІ та 2 курсу - екологи.

Згадали, аби пам'ятати і ніколи не забувати про небезпеку атома, аби докладати максимум зусиль, щоб більше ніколи не повторилося страшне лихо. Згадали та вшанували усіх ліквідаторів, учасників АЕС, хто ціною власного життя, здоров'я боронив нас від невидимого ворога - радіції. Згадати і знати, що на сьогодні сотні тисяч гектарів української землі залишаються зоною відчудження, а сотні тисяч українців страждають від наслідків аварії. Вкотре передивилися фрагменти документальних фільмів про ті страшні події, почитали гіркі віршовані рядки, послухали статистику. Аби згадати та пам'ятати!

   Закликали наших студентів-екологів вчитися, ставати фахівцями своєї справи та захищати нашу планету від небезпеки! По даній темі з книжкової виставки "Не летять на Прип'ять журавлі" студенти переглянули матеріали з періодичних видань, ознайомились з наявними навчальними підручниками з фонду бібліотеки ВНАУ.

Читати 321 разів Останнє редагування Субота, 05 травня 2018 10:35
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі