Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Міжбібліотечний абонемент

Міжбібліотечний абонемент (МБА) допоможе Вам скористатися книгами, які необхідні для навчальної та наукової діяльності, але з будь-яких причин відсутні у фондах нашої бібліотеки.

Підставою до відкриття міжбібліотечного абонемента та отримання творів друку та інших матеріалів за послугою МБА є заповнений стандартний бланк-замовлення; він є основним юридичним документом, на підставі якого бібліотека несе відповідальність за отримання документів. На кожне замовлене видання заповнюється окремий бланк. Для одержання документів з основного книгосховища бібліотеки-фондоутримувача абонент особисто заповнює бланк-замовлення установленого зразка, який знаходиться в читальних залах та абонементах бібліотеки. Відповідальна за замовлення літератури по МБА - завідувач відділом обслуговування.

Міжбібліотечний абонемент, діяльність якого базується на взаємному використанні фондів, – саме та бібліотечна служба, з якою пов'язують сьогодні здійснення однієї з основних функцій бібліотеки – оперативне забезпечення користувача необхідною інформацією.

Служба МБА дозволяє продуктивно використовувати фонди різних бібліотек і забезпечувати виконання запитів користувачів у разі відсутності потрібних видань у фондах власних книгозбірень.

До функції служби МБА входить:

 • приймання замовлень від користувачів на документи, відсутні у фонді бібліотеки ВНАУ;
 • здійснення бібліографічного доопрацювання замовлень користувачів;
 • співпаця з центрами МБА університетських бібліотек України або регіональними універсальними центрами МБА;
 • інформування користувачів про надходження документів за їх замовленням;
 • видача в тимчасове користування оригіналів або копій документів, а також виконання замовлень абонентів з інших бібліотек із фондів бібліотеки ВНАУ.
 • Наші координати:
  ВНАУ, корпус №3. Звертайтесь у будь-який абонемент або читальний зал.

  Читати 2398 разів Останнє редагування Понеділок, 20 жовтня 2014 15:48
  Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі