Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel
Виставки

Виставки (91)

Виставки в бібліотеці - це форма донесення до читача інформації про новинки, ювілеї видатних людей, пропаганда цікавих книг.

У читальному залі № 1 розгорнуто книжкову виставку "Бібліотека на допомогу абітурієнту", яку було підготовлено до Дня відкритих дверей в університеті.

На виставці представлено посібники з дисциплін, які вивчають на різних факультетах ВНАУ.  Книги допоможуть зрозуміти абітурієнту, які предмети вивчають на кафедрах та що являє собою їхня майбутня професія. Книжкові виставки "Бібліотека на допомогу абітурієнту" та "Праці наших викладачів" стануть в пригоді і студентам-першокурсникам.

   Весна, пробудження природи, як і кохання завжди надихали поетів до творчості, давали поштовх, заряджали енергію, насичували яскравими емоціями. Весна прекрасна і романтична пора року. Саме у березні ми святкуємо День поезії, день народження Тараса Шевченка та Ліни Костенко. Саме про них кажуть "Існують поети для епох", "Не можна уявити Україну без Шевченка". У читальному залі № 1 розгорнуто книжково-ілюстративні виставки, що знайомлять читачів з творчістю наших письменників.

Герої не вмирають

Опубліковано в: Виставки

   20 лютого ми згадуємо тих, для кого "справедливість", "гідність", "свобода", "Україна" були не просто словами, а сенсом їх життя.

   Пам'ятний день Героїв Небесної Сотні встановлено указом Президента України Петра Порошенка 11 лютого 2015 року з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року — лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

   В читальному залі періодичних видань підібрано журнали які нагадують нам страшні події, що відбувались в Україні на початку 2014 року. Запрошуємо до перегляду.

Біль душі

Опубліковано в: Виставки

   Голодне лихоліття 33-го – не просто історична минувшина, а незагойна фізична і духовна рана українського народу, яка пекучим болем пронизує пам’ять багатьох поколінь.

  День пам'яті жертв голодомору — щорічний національний пам'ятний день в Україні, що припадає на четверту суботу листопада.

  Традиційно в цей день громадяни відвідують поминальне богослужіння і покладають символічні горщики з зерном та свічками до пам'ятників жертвам голодомору в Україні.

  Свічку було запалено і в читальному залі № 1 бібліотеки ВНАУ, де розгорнуто книжково-ілюстративну виставку "Біль душі".

   До Дня працівника сільського господарства у читальному залі № 1 розгорнуто книжкову виставку "Аграріям України присвячується".

   Бібліотекарі підібрали книги з агроекології, землеробства, агрохімії, механізації сільського господарства, переробки продукції, які стануть в допомозі як студенту так і молодому спеціалісту.

У розділі виставки "Актуальні вектори" представлено книги:

- "Система землеробства No-till";

- "Основи органічного виробництва";

- "Екологічні проблеми землеробства";

- книги з біопалива та ін.

Запрошуємо до перегляду

   17 листопада міжнародна студентська громада святкує День студента - це мабуть, найочікуваніше і найвеселіше свято для всіх, хто навчається у вищих навчальних закладах.

   Студентські роки - це прекрасна неповторна пора. Пора подій і великих звершень. Це найщасливіші роки молодості, палкого кохання, бажання жити і творити.

   Запрошуємо переглянути книжково-ілюстративну виставку "Розум молоді - скарб Вітчизни", яку розгорнуто в читальному залі № 1.

ВНАУ - 35 років

Опубліковано в: Виставки

   ВНАУ відсвяткував своє 35-річчя. Кожен факультет, кожна кафедра, коледж, структурний підрозділ представили ювілейні презентації наукових досягнень. Їхні стилізовані святкові подвір’я вражали своєю вишуканістю, креативністю.

   У читальному залі бібліотеки ВНАУ розгоруто книжково-ілюстративну виставку "Вінницькому національному аграрному університету 35 років!" та виставку-ювілей "Бібліотека ВНАУ - 35". Представлені книги відображають наукову працю наших студентів, викладачів та бібліотекарів, знайомлять з історією вузу.

За роки існування наш навчальний заклад дав путівку в життя понад 50 тисячам спеціалістів та магістрів, гідна праця яких зміцнює економічний та науковий потенціал України. ВНАУ пишається своїми випускниками, серед яких державні діячі, народні депутати, відомі науковці, керівники виробництв, науково-педагогічні працівники.

Гордість нашого вузу - випускники, які продовжили свій науковий розвиток в стінах Вінницького національного аграрного університету, обравши долю педагога. Бібліотекарі відділу книгозберігання ( каб. 3127) підготували книжкову виставку  "Вони були нашими студентами: наукові здобутки викладачів ВНАУ".

Запрошуємо на перегляд!

Наші бібліотекарі, аби допомогти  зорієнтуватися у бібліотечно-інформаційних  просторах університету, в читальному залі № 1 підготували книжкову виставку "Першокурснику! Знайомся та вивчай". Запрошуємо на перегляд.

ВНАУ запрошує

Опубліковано в: Виставки

З 12 липня розпочалася вступна кампанія. Вінницький національний аграрний університет гостинно зустрічає абітурієнтів. Бібліотека також гостинно вітає наших майбутніх студентів. В читальному залі № 1 розгорнуто книжкову виставку-інсталяцію "ВНАУ запрошує". Абітурієнтам пропонують переглянути буклети про факультети вузу та книги про наш університет.

До Дня слов'янської писемності і культури в читальному залі № 1 розгорнуто книжкову виставку "Мова моя українська, мова моя материнська".

Відзначається свято щорічно 24 травня в день вшанування пам'яті святих Кирила і Мефодія, які заклали основи слов'янської писемності і літератури. Брати Кирило і Мефодій - слов'янські просвітителі та проповідники християнства, творці слов'янської азбуки, перші перекладачі богослужбових книг на слов'янську мову.

З витоками слов'янськї писемності читачі можуть дізнатись переглянувши книги "Історія української культури", "История книги",  "Хрестоматія з історії України",  "Мир книги" та інші.

24 травня Вінницький національний аграрний університет на базі Науково-навчального консорціуму широко відчинив двері іноземним колегам та науковцям з різних установ України на міжнародній конференції «Розвиток земельних відносин та організаційно-економічне, правове, технологічне забезпечення агропромислового комплексу України».

Відкриваючи конференцію президент Консорціуму  Калетнік Г. М. наголосив: «Хоч це й не перша міжнародна конференція у нашому університеті, проте за масштабами має високий рівень представництва – понад 400 видатних науковців – викладачів, державних діячів, представників державних установ, сільськогосподарських підприємств».

На 6-му поверсі у ІІ навчальному корпусі університету бібліотекарями було розгорнуто книжкову виставку наукових праць членів консорціуму: президента ННВК академіка НААН Калетніка Г. М., та академіків Адамчука В. В., Роїка М. В., Сичевського М. П., ректора ВНАУ Мазура В. А. та наукових праць вчених нашого університету.

Вишивана доля України

Опубліковано в: Виставки

Вишиванка в культурі України займає особливе місце. Здавна вважалося, що сорочка, вишита кольоровими нитками служила оберегом для господині чи господаря.

До Дня вишиванки, який прийнято відзначати третього четверга травня, в читальному залі № 1 було розгорнуто виставку творчих робіт бібліотекарів "Наш вишиваний дивосвіт" та книжкову виставку "Вишивана доля України". А тому наші відвідувачі мали змогу ознайомитись з історією української вишивки,  сучасними схемами вишивки та переглянути вже готові роботи.

До Дня пам’яті і примирення в читальному залі № 1 розгорнуто тематичну книжкову виставку "Пам'ятаєш, земле, сорок п'ятий...".

У підібраних книгах висвітлено події Другої Світової війни, нелегке життя наших прадідів. Книги знайомлять з військовим побутом, народним героїзмом. Тут відображено розповіді ветеранів, яких вже майже не залишилося серед нас.

Виставку складають розділи:

- Україна у Другій Світовій війні;

- Вінниччина із архіву пам'яті;

- Рядки обпалені війною (художні книги про війну).

В читальному залі періодичних видань запрошуємо переглянути книжково-журнальну виставку "МИТЬ СВЯТОГО ВОСКРЕСІННЯ!".

Всі бажаючі зможуть ознайомитись з історію походження свята Пасхи, символікою писанкарства та технікою розпису писанок.

На виставці розміщено і перші писанки, які виготовили на майстер-класі студенти факультету «Обліку і аудиту» гр. 12-ОП, 21-ОА.

Поезія - це не кращі слова в кращому порядку,

це - вища форма існування мови.

                                                          Й. Бродський

 

    Поезія покликана хвилювати, давати насолоду, плекати високі почуття, збагачувати духовність.

   До Всесвітнього дня поезії в читальному залі №1 розгорнуто книжкову виставку "Мінливе слово поезії".

   Книги, представлені на виставці, згруповано у розділи:

У читальному залі № 1 розгорнуто книжкову виставку "Бібліотека на допомогу абітурієнту", яку було підготовлено до Дня відкритих дверей в університеті.

На виставці представлено посібники з дисциплін, які вивчають на різних факультетах ВНАУ.  Книги допоможуть зрозуміти абітурієнту, які предмети вивчають на кафедрах та що являє собою їхня майбутня професія.

Шевченко - нації крила

Опубліковано в: Виставки

Традиційно на початку весни ми святкуємо день народження Тараса Шевченка, слово якого завжди актуальне і поезія ніколи не старіє.

В читальному залі № 1 розгорнуто книжкову виставку "Шевченко - нації крила". Запрошуємо всіх до перегляду.

Пропонуємо також на нашому сайті у розділі "Віртуальні виставки та буктрейлери" переглянути віртуальний огляд літератури з фонду бібліотеки ВНАУ.

З першим подихом весни приходить до нас свято жінки, матері, коханої.

До 8 березня в читальному залі № 1 розгорнуто книжково-журнальну виставку "Єдине ціле - Жінка і Весна".

Крім чудових віршів, привітань, бібліотекарі представили журнал "Вінничанка",  в якому розповідається про наших землячок, які досягли своєї мети в житті і стали успішними.

Всесвітній день котів

Опубліковано в: Виставки

Всесвітній день котів традиційно відзначається в перший день весни — 1 березня. В читальному залі № 1 розгорнуто книжково-ілюстративну виставку, переглянувши яку можна більше дізнатись про свого домашнього улюбленця.

До Дня народження української поетеси Лариси Петрівни Косач-Квітки в читальному залі № 1 розгорнуто книжково-ілюстративну виставку "Княгиня української поезії".

 Крім відомостей з життя Лесі Українки читачі можуть переглянути її поезії, ілюстрації до її творів.

Гіпеаструм

Опубліковано в: Виставки

   Налічується близько 90 видів гіпеаструма. Назва квітки складається з двох коренів давньогрецької мови, що означають у перекладі «вершник» і «зірка».

   З особливостями квітки можна ознайомитись в читальному залі №1, де розгорнуто книжково-журнальну виставку з серії "ФЛОРА НАШОЇ БІБЛІОТЕКИ".

   День Героїв Небесної Сотні — пам'ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні.

   В цей день ми згадуємо тих, для кого "справедливість", "гідність", "свобода", "Україна" були не просто словами, а сенсом їх життя.

   В читальному залі періодичних видань розгорнуто книжково-журнальну виставку по даній темі. Запрошуємо наших читачів до перегляду матеріалу.

15 лютого Україна офіційно вшановує День пам'яті загиблих воїнів-інтернаціоналістів та День виводу військ з Афганістану.

До пам'ятної дати в читальному залі № 1 розгорнуто книжково-ілюстративну виставку "В пам'яті живе Афганістан".

На виставці представлено наступні видання:

Любов об'єднує серця

Опубліковано в: Виставки

Книжково-журнальну виставку до Дня святого Валентина "Любов об'єднує серця" розгорнуто в читальному залі №1.

Особливу увагу слід звернути на розділ "Поезія кохання", де бібліотекарі виставили на огляд позії Михайла Каменюка, Сергія Єсєніна, Максима Рильського, Ніни Гнатюк, Анни Ахматової, Івана Волошенюка та інших.

День бабака

Опубліковано в: Виставки

Весну через шість тижнів передбачив популярний на Харківщині чотирилапий синоптик - бабак Тимко, який мешкає на біостанції Харківського національного університету ім.Каразіна.

Щорічно 2 лютого спостерігають за поведінкою бабака, щоб дізнатися дату приходу весни.

Про історію свята та про цікаву тваринку можна дізнатись з книжково-ілюстративної виставки, яку підготували бібліотекарі читального залу № 1. Запрошуємо до перегляду!

Не дати СНІДу шанс

Опубліковано в: Виставки

   Всесвітній день боротьби зі СНІДом вперше відзначався 1 грудня 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров'я, після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров'я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІД.

   Із того часу Всесвітній день боротьби зі СНІДом відзначається щорічно. Головна мета Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом — звернути увагу суспільства на цю проблему.

  Проблема епідемії ВІЛ/СНІД в Україні, незважаючи на зусилля державних, неурядових і міжнародних організацій, залишається надзвичайно гострою. У читальному залі № 1 підібрано інформаційний матеріал по даній темі.

Різдвяник

Опубліковано в: Виставки

Різдвяник, або Шлюмбергер, або Зігокактус - рід епіфітних (що живуть на гілках інших рослин) кактусів із тропічних лісів Бразилії.

Різдвяник - це кактус без колючок. З особливостями цієї незвичайної квітки можна ознайомитись в читальному залі №1, де розгорнуто книжково-журнальну виставку з серії "ФЛОРА НАШОЇ БІБЛІОТЕКИ".

Студентське життя

Опубліковано в: Виставки

 Вітаємо тих, хто здобуває "вищу" -

Від Вас залежить майбуття.

Нехай міцним буде граніт науки

І в світлих головах примножаться знання.

 

До Міжнародного дня студента, яке ми відзначаємо 17 листопада, в читальному залі № 1 розгорнуто книжково-журнальну виставку "Студентське життя".

Без навчання немає знань, а їх здобувати не легко! Студентське життя це - недоспані ночі, голодні сніданки, зіпсовані нерви, тони конспектів, пропущені вечірки і "ПОСТІЙНО НЕ ВИСТАЧАЄ ЧАСУ".

Шановні читачі!

Запрошуємо Вас переглянути книжкову виставку "Прекрасні супутники наші", яку розгорнуто  у відділі книгозберігання (каб. 3127).

Представлені видання знайомлять з квітковим розмаїттям. Знаючи особливості кожної кімнатної квітки та правильно підібравши кімнатні рослини для своєї квартири, ви можете забезпечити собі цілий рік розкішний квітучий сад, не виходячи з дому.

   Свято української мови і писемності відзначається у день Преподобного Нестора Літописця. І це закономірно. Адже найвидатнішою пам'яткою слов'янської культури була і залишається «Повість временних літ» - найвизначніша праця Нестора-літописця, якого по праву вважають батьком не лише вітчизняної історії, а й словесності.

   Інформаційний матеріал по даній темі, підготовлений бібліотекарями, студенти можуть переглянути в читальному залі № 1.

   До дня української мови та писемності, до свята, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада, бібліотекарями була підготовлена книжкова виставка "О мово моя! Душа голосна України".

    Наша солов'їна рідна мова - лірична і неповторна, поетична і спокійна, лагідна і мелодійна. ЇЇ розвивали і прославляли Тарас Шевченко, Іван Франко, Леся Українка, Василь Стефаник, Михайло Коцюбинський, Василь Стус та інші.

   Біля книжкової виставки можна переглянути твори класиків української літератури та творчі надбання наших земляків. Цікаві видання підібрано також у розділі "Витоки слов'янської писемності"

Бої відшуміли, скінчилась війна,

Та в пам'яті житиме довго вона.

У пам'яті тих, хто війну ту пройшов,

У пам'яті житимуть, хто не прийшов.

Вам пам'ять. Герої, вам честь та хвала

Ніколи в віках не померкне вона.

28 жовтня - день визволення України від нацистських загарбників. Воєнні дії відбувалися на території України протягом 40 місяців - із 22 червня 1941 року до кінця жовтня 1944 року.

Запрошуємо переглянути тематичну книжкову  виставку, яку розгорнуто в читальному залі № 3. Виставка представлена довідковими виданнями та творами художньої літератури.

Завдяки історичній пам’яті,

людина стає особистістю,

народ – нацією, країна – Державою.

М. Грушевський

   Книжкову виставку до 150-річчя від дня народження М. Грушевського розгорнуто в читальному залі № 1.

    За весь час панування радянської влади (до 1991 р.) твори М. Грушевського не перевидавались, а раніше надруковані вилучались з бібліотек і знищувались.

   Ім’я академіка всіляко замовчувалось, а там де замовчати було не можна – воно паплюжилося такими наличками, як «ворог українського народу», «фальсифікатор історії України».

   Такої ласки зазнав М. Грушевський від радянської влади – за те, що він був уособленням прагнення України до незалежного державного буття.

Ми часто не помічаємо того, що поряд з нами, але завжди прагнемо побачити те, що далеко від нас. Пропонуємо переглянути книжкову виставку "Вінниччина - перлина Поділля", яку розміщено в читальному залі № 1.

Читачі можуть ознайомитись з виданнями, які згруповано в розділи:

- Вінниччина туристична;

- Гордість нашого краю;

- Погляд крізь віки.

До дня знань

Опубліковано в: Виставки

В читальному залі №3 розгортуто книжково-журнальну виставку "Сьогодні студент - завтра спеціаліст".

Виставка має такі рубрики:

24 серпня — День незалежності України. Це свято передає дух патріотизму та гордості за свою націю, яка, пройшовши серйозні випробування, створила свою незалежну державу.

В читальному залі №1 до Дня незалежності України розгортуто книжкову виставку.

Розділи виставки розкривають процес створення української державності.

Представлені книги знайомлять з історією української конституції, зародження козацтва і його активних спроб створити свою державу, з походженням національної символіки.

 

Оберіг нашої держави

Опубліковано в: Виставки

 Українці щорічно відзначають пам’ятну дату –

День Конституції України.

    20 років тому 28 червня 1996 р. на засіданні 5-ї сесії Верховної Ради України 2-го скликання був ухвалений основний закон нашої держави – Конституція України.

     На книжковій виставці, підготовленій у читальному залі № 1, представлено матеріали, які розкривають історію конституційного процесу. Окремі розділи містять книги та періодичні видання в яких йдеться про конституційні права громадян.

День захисту дітей

Опубліковано в: Виставки

     1 червня вся світова спільнота відзначає світле і надзвичайно гуманне свято - Міжнародний День захисту дітей.

      Цей день - не тільки веселе свято для дітвори, а й нагадування суспільству про потребу дотримання прав дитини для формування та розвитку гармонійної особистості.

      До Міжнародного Дня захисту дітей в читальному залі № 3 представлено виставку періодичних видань, в яких висвітлюються питання захисту прав, здоров"я та життя дитини.

День вишиванки

Опубліковано в: Виставки

День вишиванки в Україні

    Всесвітній день вишива́нки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Дата проведення — щороку в третій четвер травня (будній день). Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив'язане до жодного державного чи релігійного. У цей день кожен українець одягає вишиванку й виходить у ній на роботу, в університет, школу чи садочок.

      Міжнародний день музеїв — щорічне свято музейництва, яке відзначається 18 травня. В цей день більшість музеїв працюють безкоштовно і радо показують свої виставкові зали. Вперше Міжнародний день музеїв відсвяткували в усьому світі 1977 року.

       До цього свята залучилася і бібліотека ВНАУ. В читальному залі № 1 було розгорнуто виставку, на якій читачі бібліотеки та гості університету можуть ознайомитись з найкращими та найбільшими музеями світу.

День Землі

Опубліковано в: Виставки

22 КВІТНЯ – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ЗЕМЛІ

 Щорічно, 22 квітня народи всього світу відзначають Всесвітній день Землі. День Землі нагадує усім, що дії кожної людини можуть багато змінити, що коли мешканці одного міста подбають, аби природа навкруги була здорова, повітря і вода чисті, то кількість світових проблем зменшиться.

22 квітня в інформаційно-бібліографічному відділі бібліотеки експонувалась тематична виставка «Всесвітній день Землі».

На виставці експонуються книги та статті з журналів які знайомлять користувачів із зберіганням та використанням ресурсів Землі. Тут можна побачити книги з грунтознавства, екології, географії, охорони земель та природи рідного краю тощо.

Виставку підготували завідувач інформаційно-бібліографічного відділу Олена Шевчук та головний бібліограф Наталія Дудкевич.

Сміхотерапія

Опубліковано в: Виставки

   Жменькою сміху користувачам на втіху стала журнальна виставка присвячена до Дня гумору,  яку розгорнуто в читальному залі №1.

Хай же промінь твоїх думок

Поміж нами сяє, –

«Огню іскра великого»

Повік не згасає.

                          Леся Українка

    Славетному українському гетьману, політичному діячеві, який зробив перші кроки до незалежності України, в читальному залі №1 присвячено книжкову виставку "Богдан Хмельницький. 420 років від дня народження"

День кафедри

Опубліковано в: Виставки

    3 березня 2016 року в читальному залі № 1 були представлені журнально-книжкові виставки до днів кафедр «Адміністративного менеджменту та альтернативних джерел енергії», «Технології виробництва продуктів тваринництва».

 

До дня землевпорядника

Опубліковано в: Виставки

      До Дня землевпорядника в читальному залі № 3 підготовлено огляд періодичних видань, в яких відображено теми землеустрою, земельної реформи, ринку земель.

Книжкову виставку до Шевченківських днів розгорнуто в читальному залі № 1.

Книжкова виставка складається з розділів:

- Кобзар і його доля,

- Шевченків світ в буянні фарб, в плетінні ліній,

- сучасність і Шевченко.

Любов об'єднує серця

Опубліковано в: Виставки

Виставку, присвячену Дню Святого Валентина, організовано в читальному залі № 3. Ліричні вірші, статті про взаємовідносини молоді, корисні поради будуть цікавими для відвідувачів.

      До уваги читачів в читальному залі №1 розгорнуто книжково-журнальну виставку "Калейдоскоп зимових свят". ЇЇ матеріали розповідають про традиції святкування Нового Року та Різдва Христового в Україні та світі.

    Виставка зацікавить незвичайними рецептами новорічних та різдвяних страв, допоможе прибрати новорічну ялинку власноруч створеними прикрасами.

Український голокост

Опубліковано в: Виставки

      У читальному залі №3 розгорнуто книжково-журнальну виставку "Український голокост 1932-1933 рр. Свідчення тих, хто вижив".

     Такі сторінки нашої історії неможливо забути. Сьогодні ще живі наші бабусі, які бережуть спогади про ті важкі часи...

Дорожи українською мовою,
Рідна мова - основа життя.
Хіба мати бува примусовою?
Непутящим бува дитя!

Д. Білоус

9 листопада наша країна святкує День української писемності та мови.

В читальному залі № 1 організовано книжкову виставку "МОВА МОЯ УКРАЇНСЬКА, МОВА МОЯ МАТЕРИНСЬКА"

    14 жовтня, на свято Покрови Пречистої Богородиці в нашій державі відзначається День українського козацтва.

    Козацтву належить особливе місце в історії України та історичній пам'яті українського народу.

    Саме до цієї дати бібліотекарі читального залу №1 підготували книжкову виставку "Козацька держава - наша гордість і слава"

Серця мого дивосвіт

Опубліковано в: Виставки

     Книжково-журнальна виставка "Серця мого дивосвіт", присвячена до Всеукраїнського дня бібліотек, знайомить студентів з історією книги, її ролі в життя людей.

До дня знань з 1 вересня і до кінця місяця у читальному залі № 3 діятиме виставка періодичних видань «Сьогодні студент – завтра спеціаліст».

До 19-ї річниці прийняття Конституції України співробітники читального залу бібліотеки ВНАУ організували тематичну виставку книг.

У читальному залі № 1 розгорнуто книжково-журнальну виставку, яка розкриває історію агрономічної науки, напрямки досліджень, перспективи розвитку.

День довкілля

Опубліковано в: Виставки

В третю суботу квітня, коли наша планета вже готова до природного оновлення, в Україні святкують

День довкілля

У читальному залі № 1 можна ознайомитись з книжково-журнальною виставкою

"Мій край - моя земля"

 

23 квітня - Всесвітній День книги та авторського права.

Книга - носій інформації, основа освіти і творчості, вона дає можливість кожній культурі розповісти про себе, знайомить із історією, звичаями та традиціями різних народів.

Вода для життя

Опубліковано в: Виставки

Книжкову виставку розгорнуто в читальному залі № 1. Окремим розділом виділено водні ресурси Вінниччини. Підібрано видання та публікації щодо властивостей та якості води.

Книжково-журнальну виставку про рідну мову було підготовлено в читальному залі № 1.

Фронтовиків не відпуска вона,

Болить, неначе невигойна рана.

Для когось - Друга Світова Війна,

Для них - Велика Вітчизняна...

Коли в людини є народ,

тоді вона уже людина

                 Ліна Костенко

19 березня велика українська письменниця та поетеса-шестидесятниця відсвяткувала своє 85-річчя.

        Представлені на книжковій виставці навчальні посібники являють собою науково-практичний матеріал з дисциплін "Системи сучасних інтенсивних технологій", "Екологічно чисті технології вирощування сільськогосподарської продукції", "Еколого-біологічне рослинництво", "Наукові основи вирощування екологічно чистої продукції", "Сучасні технології овочівництва", "Основи органічного виробництва".

        Книжкова виставка розміщена на абонементі № 1.

 

Пам'ять про Кобзаря

Опубліковано в: Виставки
У нашім раї на землі
Нічого кращого немає,
Як тая мати молодая
З своїм дитяточком малим...

                           Т. Г. Шевченко

       В перші березневі дні ми, вже традиційно, згадуємо геніального поета, громадського та політичного діяча

Тараса  Григоровича  Шевченка.

       В читальному залі № 3 розгорнуто книжкову виставу, яка знайомить читачів з творчістю поета, розкриває Кобзаря як художника.

Книжкова виставка розміщена в читальному залі №3.

Щороку 21 лютого відзначають Міжнародний день рідної мови.

Серед 6 тисяч мов світу є одна - найрідніша.

У будь-якій демократичній країні кожна особа має не тільки право на плекання рідної мови, а й обов'язок утверджувати її в усіх сферах функціонування.

Вільне володіння українською мовою є невід'ємним чинником поваги до власного народу!

 Війна... чужа, неждана, непотрібна

Геройство. Біль. Дочасна сивина.

Прокляття чаша випита до дна.

Пам'ятаймо, друзі, цих людей довіку,

Тих, хто повернувся і поліг в боях.

І вклонімось низько до землі їм,

Квітами устелимо їх тернистий шлях

Афганістан...

Ти в наших думках, як птиця в польоті

Ти в наших серцях, затихлих в скорботі

 

Запрошуємо переглянути книжкову виставку у читальному залі №1

"Афганістан - мій біль, моя пекуча пам'ять"

    На книжковій виставці, яка була підготовлена бібліотекарями читального залу №1, були представлені книги з різних галузей знань, автором та редактором яких є ректор нашого вузу.

   Розглядаються питання технології, сучасний стан та перспективи розвитку альтернативної енергетики України на прикладі біоетанолу, біодизелю, біогазу та палива з вугілля.

   В навчальних посібниках висвітлено питання управління операційними системами, виробничо-господарською діяльністю, фінансового менеджменту, форми та механізми державного регулювання економіки.

Запрошуємо переглянути книжкову виставку, яка розміщена в читальному залі №1

До Дня Соборності України в читальному залі № 1 було розгорнуто книжкову виставку "Соборна, незалежна Україна"

Хто в домі господар?

Опубліковано в: Виставки

Фотовиставка "Хто в домі господар?" присвячена Дню працівників сільського господарства розміщена в читальному залі №1.

Вражаючі фото з своїми врожаями, улюбленцями представили співробітники та студенти нашого вузу.

Щорічно в третю неділю листопада відзначається День працівників сільського господарства.

Це свято присвячене всім аграріям країни, працівникам підприємств які займаються переробкою сільськогосподарської сировини та виробництвом харчової продукції.

До свята в читальному залі № 1 бібліотекарі О. В. Зубар та Н. А. Топольська підготували книжково-журнальну виставку "Сільське господарство - основа економіки держави".

Тематична виставка книг присвячена 70-м роковинам завершенню звільнення радянськими військами території України від фашистських загарбників.

13-17 жовтня - ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ МІСЦЕВОЇ ДЕМОКРАТІЇ

Згідно Указу Президента України від 27.09.2007 року №9222 та плану заходів з проведення у 2014 році Європейського тижня місцевої демократії в області в читальному залі була організована книжково-журнальна виставка. Матеріалом для виставки стали книги по демократії, Конституція України, статті на тему Європейської хартії, місцевого самоврядування, була підготовлена інформація про останні події в країні (позиція уряду, стратегія реформ 2020)

Європейський тиждень місцевої демократії - нова політична ініціатива Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи і Європейського комітету місцевої та регіональної демократії.

День кафедри екології

Опубліковано в: Виставки

     12-13 травня 2014 року з 10 до 13 години бібліотекою ВНАУ проводиться "День кафедри екології та охорони навколишнього середовища". На заході представлено виставку-перегляд нових надходжень з тематики кафедри, інформаційні списки підручників, навчальних посібників та статей періодичних видань з дисциплін, які вивчаються. Захід супроводжується віртуальним оглядом літератури, розміщеними на сайті бібліотеки інформаційними списками з даної тематики.

 

24 квітня у читальній залі №3 бібліотеки розгорнуто експозицію виставки-презентації «Творчий доробок та наукова діяльність викладачів ВНАУ».

Згідно з Указом Президента України (№ 484/2000 від 21 березня) 23 березня — Всеукраїнський день працівників культури та аматорів народного мистецтва.

Виставка до дня народження Лесі Українки

День котів

Опубліковано в: Виставки

1 березня - Міжнародний день котів.

Виставка до Дня бабака

Опубліковано в: Виставки

День Бабака́ (англ.Groundhog Day) — одна з найпопулярніших традицій США, що полягає у визначенні тривалості і погідності весни за поведінкою спеціально «призначеного» бабака.

До дня митника

Опубліковано в: Виставки

Запрошуємо переглянути виставку до Міжнародного дня митника в читальному залі № 2.

Виставка за тематикою Кафедри плодівництва, овочівництва та технологія зберігання і переробки продукції рослинництва, яка відбувалася 19-20 грудня 2012 року на 5-му поверсі копусу № 2.

У читальному залі відбуваються виставки "Україна - колискова слова і зерна" (до дня сільськогосподарського працівника України), "Альтернативні джерела енергії" та виставка новинок. Ласкаво просимо ознайомитися!

Фото з виставки літератури для Кафедри лісівництва та кормовиробництва, яка відбувалася 4-5 грудня 2012 року.

Фото з виставки літератури для Кафедри землеробства, ґрунтознавства та агрохімії, яка відбувалася 11-12 грудня 2012 року.

Пропонуємо книги про історію Вінниччини

Чи знаєте Ви Вінниччину? Чи бували Ви в екскурсіях по нашому краї? Фотовиставка, яку підготувала бібліотекар Наталія Латуша, розповість про цікаві пам'ятки області і покаже їх на умовній карті - можливо, ця інформація стане Вам у нагоді, щоб спланувати цікаву подорож на вихідні.

У книгозберіганні відбувається одразу дві виставки: "Наші перші книги" і "Подарунки читачів".

Просимо завітати!

120 років Йосипу Сліпому

Опубліковано в: Виставки

До 120-річчя від дня народження Верхо́вного архієпи́скопа УГКЦ Йо́сипа Сліпого на абонементі № 1 підготовлена виставка "Великий пастир українства". Автор - бібліотекар Вікторія Ільчук.