Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

У кожної людини є своя мова кохання яка не завжди ідентична з мовою кохання іншої людини. Тому так багато непорозумінь у стосунках.

Мова кохання, закоханість розглядались на лекції, яку провела з учасниками літературного гуртка "Слово" психолог Тетяна Кравчук. Чергова зустріч з психологом відбулась 13 березня у читальному залі №1 бібліотеки ВНАУ.

Автореферати наукових робіт за 2016 рік [Текст] : бібліограф. список / упоряд. : О. А. Шевчук, Н. Г. Дудкевич, Л. В. Кулакевич ; під ред. Г. М. Калінкіної ; відп. за вип. С. М. Лутковська. – Вінниця : ВНАУ, 2019. – 34 с.

6 березня, напередодні дня народження Т. Г. Шевченка, у читальному залі № 1 бібліотеки ВНАУ відбулась літературно-мистецька композиція «ТАРАС ШЕВЧЕНКО – ЧАСТИНА СЕРЦЯ УКРАЇНИ».

ДЕТАЛЬНІШЕ

205-та весна ступила на землю від часу народження Тараса Шевченка. Багатогранна особистість, по-справжньому геніальний митець пензля і слова назавжди увійшов в історію свого народу як непримиренний борець за його волю, славу і честь.

6 березня, напередодні дня народження Т. Г. Шевченка, у читальному залі № 1 бібліотеки ВНАУ відбулась літературно-мистецька композиція «ТАРАС ШЕВЧЕНКО – ЧАСТИНА СЕРЦЯ УКРАЇНИ».

Автореферати наукових робіт за 2015 рік [Текст] : бібліограф. список / упоряд. : О. А. Шевчук, Н. Г. Дудкевич, Л. В. Кулакевич ; під ред. Г. М. Калінкіної ; відп. за вип. С. М. Лутковська. – Вінниця : ВНАУ, 2019. – 26 с.

Мало знайдеться в світі людей байдужих до цих милих і дуже розумних домашніх тварин. Всесвітній День котів відзначають 1 березня. Запрошуємо до читальної зали № 1, де  розгорнуто книжково-журнальну виставку та фотовиставку, в оформленні якої брали участь і наші студенти.

День Героїв Небесної Сотні — пам'ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні. Цього дня 2014 року під час Єврореволюції на Інститутській вулиці у Києві силові підрозділи режиму Януковича розстрілювали протестувальників. Всього за день було до ста жертв, яких назвали «Небесною Сотнею».

Розповіді як це було та історії очевидців можна переглянути у підібраних працівниками бібліотеки журналах з книжкової виставки "Майдан. Апокаліпсис". Виставку розгорнуто в читальному залі № 1 (2 корпус)

21 лютого до ВНАУ завітала представник компанії Clarivate Analytics в Україні, експерт з інформаційно-аналітичних ресурсів та навчання Тихонкова Ірина Олександрівна

ДЕТАЛЬНІШЕ

Сторінка 1 з 37