Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Відомо, що виготовлення речей власноруч піднімає настрій, допомагає зняти стрес, відволікає від проблем. Напередодні нового року актуальним було заняття, яке провела зі студентами та бібліотекарями психолог ВНАУ Тетяна Кравчук. Тренінг-релакс "Новорічний подарунок своїми руками" відбувся 7 грудня в читальному залі № 1. Під час заняття психолог дала декілька порад як налаштувати себе на позитив та як досягнути успіху.

Виготовлені сніговички вийшли досить індивідуальними, а присутні отримали неабияке задоволення від заняття.

Наступають новорічні свята.

Запрошуємо відвідати майстер-клас по виготовленню новорічних прикрас, що відбудеться 7 грудня о 11.00 в читальному залі № 1.

Відвідувачі також зможуть переглянути книжково-журнальну виставку "Зима - чарівниця", яку присвячено зимовим релігійним святам та українській кухні.

Наближається новий рік - наступають новорічні свята. З глибини віків наші пращури відзначали релігійні свята що припадають на грудень - Сави, Варвари, Миколи, Андрея. Книжково-журнальна виставка "Зима - чарівниця" допоможе дізнатись як відзначали пам"ятні дні та якими мають бути страви у піст. В періодичних виданнях, розміщених у розділі "Світло Віфлеємської Зорі", йдеться про звичаї та атрибути найголовнішого християнського свята - Різдва Христового. Запрошуємо на перегляд!

Серія вебінарів з Web of Science - з 19 по  30 листопада. Реєстрація за посиланням https://clarivate.ru/webinars

Вебінар "Корегування профілів автора та установи у Scopus" заплановано на 30 листопада.
Реєстрація за посиланням https://www.brighttalk.com/webcast/10439/340928

   У третю неділю листопада ми відзначаємо День працівників сільського господарства. Вітаємо зі святом професорсько-викладацький склад, співробітників, студентів, адже  Вінницький національний аграрний університет вже 35 років випускає спеціалістів агропромислової галузі.

ДЕТАЛЬНІШЕ

   У третю неділю листопада ми відзначаємо День працівників сільського господарства. Вітаємо зі святом професорсько-викладацький склад, співробітників, студентів, адже  Вінницький національний аграрний університет вже 35 років випускає спеціалістів агропромислової галузі.

   Питання організації виробництва та підтримки продовольчого забезпечення для окремої держави актуальні в усі часи. Україна багата на чорноземи та має сприятливі умови для вирощування різноманітних культур. Запрошуємо усіх, хто цікавиться історією сільськогосподарської галузі та перспективними напрямками діяльності відвідати книжкову виставку, яку розгорнуто в читальному залі № 1 бібліотеки ВНАУ.

Бібліографічний список Олесь Терентійович Гончар (український письменник, літературний критик, громадський діяч) : [до 100-ряччя від дня народж. О. Т. Гончара, укр. письменника, літ. критика, громад. діяча] / упоряд. Н. Г. Дудкевич ; під ред. Л. В. Кулакевич, О. А. Шевчук ; ; відп. за вип. С. М. Лутковська. – Вінниця : ВНАУ, 2018. – 44 с.

Студентське життя - як це весело, молодо і безтурботно. Студентські роки - наймиліша пора. Час пізнавати, закохуватись і веселитись. Запрошуємо наших читачів-студентів переглянути тематичну книжково-ілюстративну виставку, яку розгорнуто в читальному залі № 1 бібліотеки ВНАУ.

До Дня студента 15.11.18 в читальному залі № 1 психологом Тетяною Кравчук для студентів 1 курсу факультету механізації сільського господарства було проведено тренінг-знайомство "Я і моя група". Піся діалогу бібліотекарі читального залу для першокурсників провели урок інформаційної культури.

 

14 листопада у читальному залі № 1 відбулась виховна година для студентів-агрономів ІІ курсу. Бібліотекарі провели бесіду з читачами про правила користування бібліотекою ВНАУ. До виховання молоді долучилася й запрошений соціальний педагог Ірина Дзюба.

9 листопада ми відзначаємо День української писемності та мови. Життя мови залежить від народу, який несе її у своїй душі, у своїх звичаях, традиціях, у своїх піснях і культурі. Вже традицією стало проведення у стінах Вінницького національного аграрного університету заходу з нагоди цього величного свята, до організації якого долучилася й бібліотека...

ДЕТАЛЬНІШЕ

Сторінка 1 з 35