Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Латуша Наталія

    31 травня 2016 року в читальному залі № 1 відбувся захід на тему "Історія Вінниччини", на якому розповідалося про минуле та теперішнє нашого міста, його архіткектурний розвиток. Демонструвалися фото з приватних колекцій А. Козюка та інших колекціонерів-віннничан.

     1 червня вся світова спільнота відзначає світле і надзвичайно гуманне свято - Міжнародний День захисту дітей.

      Цей день - не тільки веселе свято для дітвори, а й нагадування суспільству про потребу дотримання прав дитини для формування та розвитку гармонійної особистості.

      До Міжнародного Дня захисту дітей в читальному залі № 3 представлено виставку періодичних видань, в яких висвітлюються питання захисту прав, здоров"я та життя дитини.

День вишиванки в Україні

    Всесвітній день вишива́нки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Дата проведення — щороку в третій четвер травня (будній день). Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив'язане до жодного державного чи релігійного. У цей день кожен українець одягає вишиванку й виходить у ній на роботу, в університет, школу чи садочок.

      Міжнародний день музеїв — щорічне свято музейництва, яке відзначається 18 травня. В цей день більшість музеїв працюють безкоштовно і радо показують свої виставкові зали. Вперше Міжнародний день музеїв відсвяткували в усьому світі 1977 року.

       До цього свята залучилася і бібліотека ВНАУ. В читальному залі № 1 було розгорнуто виставку, на якій читачі бібліотеки та гості університету можуть ознайомитись з найкращими та найбільшими музеями світу.

22 КВІТНЯ – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ЗЕМЛІ

 Щорічно, 22 квітня народи всього світу відзначають Всесвітній день Землі. День Землі нагадує усім, що дії кожної людини можуть багато змінити, що коли мешканці одного міста подбають, аби природа навкруги була здорова, повітря і вода чисті, то кількість світових проблем зменшиться.

22 квітня в інформаційно-бібліографічному відділі бібліотеки експонувалась тематична виставка «Всесвітній день Землі».

На виставці експонуються книги та статті з журналів які знайомлять користувачів із зберіганням та використанням ресурсів Землі. Тут можна побачити книги з грунтознавства, екології, географії, охорони земель та природи рідного краю тощо.

Виставку підготували завідувач інформаційно-бібліографічного відділу Олена Шевчук та головний бібліограф Наталія Дудкевич.

Грибництво [Текст] : бібліограф. покажч. / упоряд.: О. А. Шевчук, Л. В. Кулакевич, Н. Г. Дудкевич ; відп. за вип. М. В. Кондратова. – Вінниця : ВНАУ, 2016. – 24 с.