Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Ідентифікатор автора

Цифровий ідентифікатор науковця дозволяє:

  • легко встановити, хто є автором конкретного документу;
  • точно виміряти цитованість робіт окремих дослідників;
  • полегшує процес оцінки продуктивності та впливовості конкретного автора;
  • спрощує обробку та зберігання даних в одному місці;
  • покращує видимість публікацій автора у глобальній мережі.

ORCID  (https://orcid.org/) - реєстр унікальних ідентифікаторів вчених зі всього світу, який інтегрований в міжнародні наукометричні бази, платформи для електронних журналів, різні системи ідентифікації і збору, зберігання і експорту метаданих про наукову діяльність спеціалістів.

Ідентифікатор являє собою 16-значне число, унікальне для кожного автора. Обліковий запис ORCID включає до себе інформацію про ім'я вченого, його електронній адресі, назві організації та його дослідницької діяльності. Введення ідентифікатора спрощує процедуру заповнення всіляких форм при публікації статті. Посилаючи статтю до журналу, можна просто ввести свій ORCID, і система сама визначить Ваше ім'я та необхідні їй особисті дані.

У вченого повинен бути ОДИН номер ORCID. Використовуйте цей номер у подальшій роботі: публікації статей, звітах ВНЗ, заповнення профіля вченого, отримання грантів тощо.

Інструкція ORKID

 

ResearcherID (http://www.researcherid.com/) - глобальний міждисциплінарний реєстр унікальних ідентифікаторів вчених від Thomson Reuters. Доступна інтеграція з популярною системою управління бібліографічною інформацією EndNote та з платформою Web of Science, причому профіль автора в ResearcherID може містити інформацію не лише про документи, індексовані Web of Science.

ResearcherID дозволяє створити профіль вченого та о'бєднати у ньому різні варіанти написання прізвища латиницею, сформувати список власних публікацій, визначити власні наукометричні показники, асоціювати свій профіль з ORCID.

Читати 58 разів Останнє редагування Вівторок, 08 травня 2018 14:23
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі