Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Наукометричні бази даних

Наукометрична база данних - це бібліографічна і реферативна база даних з інструментами для відстеження цитованості статей, опублікованих у наукових виданнях.

 Google Академія (або Google Scholar; https://scholar.google.com.ua) є безкоштовним науковим інструментом пошуку й, водночас, відкритою наукометричною базою даних від найбільшої та найпотужнішої у світі пошукової системи Google.

 Google Академія дозволяє виконати пошук наукової літератури: рецензованих статей, дисертацій, книг та інших наукових публікацій по різних сайтах. До бази даних Google Академія потрапляють як посилання на повнотекстові матеріали в мережі, так і відомості про ті документи, у яких доступні лише реферат або бібліографія.

  Google Академія дозволяє досліднику зберігати знайдені результати пошуку та укладати власну бібліотеку бібліографічних посилань, для цього необхідно натиснути на позначку "Зберегти".  Скориставшись функцією "Сповіщення" можна налаштувати інформування за вказаним Вами словом чи словосполученням.

 Google Академія надає інструмент для самостійного створення авторських профілів дослідниками, публікації яких індексуються системою.

Scopus - реферативна база даних створена в 2004 році, яка об'єднує бібліографічні дані кращих журналів, конференцій та книг, які рецензуються. Scopus є комерційною БД і повна її версія доступна тільки на умовах передплати.

 Web of science платформа від компанії Clarivate Analytics (раніше до 2016 р підрозділ Thomson Reuters), на якій розміщено бази наукової літератури і патентів. Web of Science охоплює матеріали з природничих, технічних, біологічних, суспільних, гуманітарних наук і мистецтва.

Центральною частиною платформи є наукометрична, реферативна, міжнародна база даних Web of Science Core Collection WoS(CC) (до 2014 мало назву Web of Science), яка включає в себе понад 20000 провідних журналів.

Читати 1706 разів Останнє редагування Вівторок, 26 лютого 2019 12:37
Детальніше в цій категорії: « Науковцю Електронні репозитарії »
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі