Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Оформлення  списку літератури здійснюється згідно із ДСТУ (ГОСТ 7.1:2006 «Бібліографічний опис. Загальні вимоги та правила складання»).

Згідно Наказу № 40 Міністерства освіти і науки України від 12.01.2017 "Про затвердження Вимог до оформлення дисертації" бібліографічний опис списку використаних джерел може оформлятися здобувачем наукового ступеня за його вибором з урахуванням Національного стандарту України ДСТУ 8302:2015 "Інформація та документація. Бібліографічне посилання. Загальні положення та правила складання" або одним зі стилів, віднесених до рекомендованого переліку стилів оформлення списку наукових публікацій.

ГОСТ 7.1:2006 нікуди не дівається, адже в пункті 4.4 нового ДСТУ вказано же елементи бібліографічного запису подають згідно все тих ж ДСТУ ГОСТ 7.80 та ДСТУ ГОСТ 7.1, ОДНАК з урахуванням дуже приємних особливостей, на які всі так довго чекали. Так, серед особливостей знаходимо – у заголовку бібліографічного запису подають відомості про одного, двох чи трьох авторів, при цьому імена цих авторів у бібліографічному описі у відомостях про відповідальність (за навскісною рискою) не повторюють! Замість знака "крапка й тире" (.-), який розділя, який розділяє зони бібліографічного опису, в бібліографічному посиланні рекомендовано застосовувати знак "крапка"

 

Читати 938 разів Останнє редагування Четвер, 15 листопада 2018 17:13
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі